Pravni nasvet Socialna pomoč in Kmetijsko zemljišče

Trenutno berete:
Pravni nasvet Socialna pomoč in Kmetijsko zemljišče

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
19. mar 2015
Prispevki
1
Področje
  1. Osnovna šola
Področje: Drugo

Spoštovani,

Jaz imam pa eno nujno vprašanje.
Iz sestro nameravava kupiti kmetijsko zemljišče (1hektar) na kateri je stara hiša, njiva in nekaj zazidljivega zemljišča, v vrednosti 13.000€

Zanima me, kako je glede socialne pomoči?
Sestra je zaposlena, in verjetno ni problema, tudi če je včasih prejemala socialno pomoč.
Jaz pa jo prejemam sedaj in me zanima, če bom morala socialno vračati, tudi če potem ko bom že lastnica ponovno vložim vlogo za pomoč? Sedaj jo prejemam do meseca Augusta. Parcelo nameravava kupiti v Aprilu.

Lastnici bi bili pa obe. Denar pa dobiva kot pomoč od najinih bližnjih.

Hvala za pomoč in lep pozdrav,
Gaia


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kako deluje sistem pravnih nasvetov?
*opomba: za verodostojnost in pravno podlago odgovora ne odgovarjamo!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Najprej se ustavimo ob znanju srednješolcev. To se v praksi zelo razlikuje od izjemne slike, ki...
Odgovori
0
Ogledi
230
  • Članek
V Kazinski dvorani SNG Maribor so podelili naziv DigiVzornik.si 2023 desetim ustanovam za...
Odgovori
0
Ogledi
101
  • Članek
Točno mesec dni po odprtju prvih 62 Digi info točk Ministrstvo za digitalno preobrazbo odpira...
Odgovori
0
Ogledi
224
  • Članek
Vsi, ki bi želeli pomagati prizadetim v poplavah, lahko odslej pomoč ponudijo s posebno...
Odgovori
0
Ogledi
439
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
233
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje zbirajo informacije o škodi, ki je kot posledica...
Odgovori
0
Ogledi
364
  • Članek
Safe.si povzema članek s spletne strani Mashable, ki je bil objavljen 13. 5. 2023: “Morda se ti...
Odgovori
0
Ogledi
420

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu