ŠMELCER - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
ŠMELCER - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Izpit za učitelja strokovno-tehničnih predmetov v srednji šoli, vprašanja:
1. Svet zavoda, sestava in naloge.
2. Šolska inšpekcija.
Povedala sem vrste pregledov, da lahko pregledujejo vse v povezavi z ZOFVI in drugo zakonodajo vezano na šole, vprašala me je kateri so ukrepi, ki jih lahko izrečejo - na kratko (ustni opomin, odločba, suspenz ...), podrobno, kdaj suspenz učitelja.
3. Avtonomija šolskega prostora.

Korektna gospa.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

22. 6. 2023

1. Strokovni sveti (kateri so, kakšne naloge opravljajo)
2. Napredovanje v nazive, ali bi lahko jaz napredovala (brez strokovnega izpita ne)
3. Načrt ocenjevanja znanja (kaj vsebuje, kdo ga pripravi/potrdi -- programski učiteljski odbor/strokovni aktiv)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. jun 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
873
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
725
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.353
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.493
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.068
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.969
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.121

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu