ŠMELCER - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Prispevki
3
Naziv
uni. dpl. zgodovinarka
Področje
Gimnazija
1. Za katere zavode velja ZOFVI
2. Svet staršev
3. Napredovanje učiteljev v naziv

Zelo prijazna gospa.

Prispevki
2
29.11.2018

1. strokovni organi šole (učiteljski zbor, predmetni učiteljski zbor, oddelčni učiteljski zbor, razrednik, strokovni aktiv)
2. načini ocenjevanja (številčno oz. opisno (opravil, ni opravil); kdaj dajemo opisne ocene? )
3. napredovanje

Prispevki
3
Gospa me je vprašala:
Delovno obremenitev - 20, 25 ur, zmanjšanje (starejši - minus dve, slovenisti - minus ena), koliko najmanj za še vedno priznano polno zaposlitev (17), ali lahko tudi več (da - povečan obseg), koliko najveš ur na dan (7), koliko največ (npr. ekskurzije - 13).

Potem me je vprašala svet zavoda.

Poklicna matura (sem ji povedal glede predmetov - slo (ali od manjšin), strokovni, izbirni (mat oz tuj jezik) in 4. predmet (izdelek z zagovorom), da se izvaja v teh rokih - nato me je še vprašala, če lahko en kandidat v več rokih - sem rekel, če ima prilagoditve. Tu sva hitro končala.

Malo se mi je zataknilo pri prvem, a sem drugega res dobro znal in potem mi je pri tretjem hitro ustavila.

Se mi je zdela kr v redu.

Prispevki
3
1. Kaj je to predmetni učiteljski zbor in strokovni aktiv
2. Delo razrednika
3.Razlika med delovno obvezno in učno obveznostjo
Zelo uredu!

Prispevki
3
Opravljal 16. 1. 2020.
1. Strokovni organi šole (opiši vsakega).
2. Naloge razrednika. ( Tu me je še izprašala vzgojna problematika. Ali se lahko razrednik sam odloči po svoji vesti za kateri vzgojni ukrep gre? Odgovor je Ne, ker so vrste kršitev zapisane v publikacije šole.)
3. Pravilnik o ocenjevanju znanja. ( Kaj vsebuje in kdo ga sprejme? Odgovor je aktiv).

Super izpraševalka. Iščejo znanje.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Na vrhu