Smart Board

Trenutno berete:
Smart Board

Pridružen
23. feb 2020
Prispevki
18
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo izmed vas pri svojem delu uporablja interaktivno tablo Smart Board.
Lahko bi si podelili izkušnje, kako jo vključujete v svoje delo, jo uporabljate kot didaktični pripomoček, uporabljate kakšne dodatne aplikacije?
Priznam, da meni kar zmanjka časa, da bi jo naštudirala in morda me kdo od tukaj malo vzpodbudi, da se lotim tudi tega.

Lep pozdrav!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

jaz uporabljam iPad in AirPlayam direktno na večji TV zaslon. Uporabljam tudi pisalo. Zadeva se obnese več kot odlično, saj imam tudi olajšan dostop do vseh ostalih aplikacij, ki pridejo prav pri pouku. Nimam pa izkupšenj s pametnimi tablami, ampak predvidevam, da imajo neko svojo namensko programsko opremo, kar lahko poveča nekompatibilnost z drugimi napravami.

Prednost iPada je v tem, da lahko dom a kadarkoli preverim kaj smonazadnje počeli in vso ostalo dokumentacijo, ki si jo beležim za učence. Priporočam vsaj v razmislek in še veliko ceneje je vse to kot pametna tabla. Seveda pa odvisno od namena uporabe.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu