Slovenščina.

Trenutno berete:
Slovenščina.

Pridružen
9. jul 2015
Prispevki
24
Naziv
prof. fizike in tehnike
Zavod
ŠC Kranj
Področje
  1. Poklicne in strokovne šole
Zanima me, kaj moram vedeti v zvezi s slovenščino, da opravim strokovni izpit. Je dovolj slovenska slovnica? Nameravam si kupiti kak učbenik in ga preletel. Bi bilo to zadosti?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tukaj na tej strani si zloadaj pdf skripto od slovenščine in bo to dovolj. Lahko tisto z vprašanji in odgovori ali tisto drugo brez. Je čisto dovolj, če to znaš in tudi razumeš napisano. Vso srečo!
 
Ja ampak se snov podvaja. Katero izmed gradiv je najboljše?
 
Jaz sem se učila iz 'vprašanj in odgovorov' in 'slovenščina - odlični zapiski'. Je bilo dovolj. Sicer se podvaja, ampak je za boljše razumevanje fajn, če nekaj vidiš iz več perspektiv. Srečno!
 
Hvala Dee Dee.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
589
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- SLOVENŠČINA- ZVRSTI SSKJ -...
Odgovori
0
Ogledi
860
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.224
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
3
Ogledi
1.854
  • Zaklenjeno
Vprašanja iz slovnščine Nives Križnar -pisanje stvarnih lastnih imen -pisanje skupaj, s...
Odgovori
1
Ogledi
888
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
8
Ogledi
1.902

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu