Resource icon

Slovenščina - odlični zapiski 1.0

Trenutno berete:
Slovenščina - odlični zapiski

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo. Vnca nekaj me zanima. So v teh zapiskih tudi spremembe? Strah me je, da so na kakšne področju kakšne spremembe, za katere ne bom vedela. Hvala za odgovor!
 
Nazadnje urejeno:
Mene pa zanima za zakone. Po čem ste se pa učili ostale stvari (ZOFVI, šolska zakonodaja itd.)?
 
Zdravo. Vnca nekaj me zanima. So v teh zapiskih tudi spremembe? Strah me je, da so na kakšne področju kakšne spremembe, za katere ne bom vedela. Hvala za odgovor!
Zdravo, po moje ne, ker je res vse zajeto. Drugače si pa še po netu malo poglej kakšne primere npr. kaj se še piše z veliko začetnico, kakšne samoglasnike itd. tud jz sem to delala. Srečno!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
716
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- SLOVENŠČINA- ZVRSTI SSKJ -...
Odgovori
0
Ogledi
920
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.276
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.961
  • Zaklenjeno
Vprašanja iz slovnščine Nives Križnar -pisanje stvarnih lastnih imen -pisanje skupaj, s...
Odgovori
1
Ogledi
937
  • Vprašanje
Zanima me, ali je dovolj, če se snov za strokovni izpit naučiš iz zapiskov na forumu Mladi učitelj?
Odgovori
2
Ogledi
823

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu