Resource icon

Slovenščina - odlični zapiski 1.0

Trenutno berete:
Slovenščina - odlični zapiski

Prispevki
5
Naziv
profesorica raz. pouka
Zavod
/
Področje
  1. Osnovna šola
Zdravo. Vnca nekaj me zanima. So v teh zapiskih tudi spremembe? Strah me je, da so na kakšne področju kakšne spremembe, za katere ne bom vedela. Hvala za odgovor!

Prispevki
5
Naziv
profesorica raz. pouka
Zavod
/
Področje
  1. Osnovna šola
Nazadnje urejeno:
Mene pa zanima za zakone. Po čem ste se pa učili ostale stvari (ZOFVI, šolska zakonodaja itd.)?

Prispevki
6
Naziv
Pomočnica vzgojitelja
Področje
  1. Vrtec
Zdravo. Vnca nekaj me zanima. So v teh zapiskih tudi spremembe? Strah me je, da so na kakšne področju kakšne spremembe, za katere ne bom vedela. Hvala za odgovor!
Zdravo, po moje ne, ker je res vse zajeto. Drugače si pa še po netu malo poglej kakšne primere npr. kaj se še piše z veliko začetnico, kakšne samoglasnike itd. tud jz sem to delala. Srečno!

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. Ali mogoče kdo pozna odgovore na naslednja vprašanja: - Kako delimo besedo...
Odgovori
0
Ogledi
341
  • Vprašanje
Spoštovani! Ali mi (in najbrž še komu) lahko kdo predlaga tujo strokovno revijo, v kateri lahko...
Odgovori
0
Ogledi
705
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Ali ima morda kdo zapiske za strokovni izpit (pomočnik vzgojitelja) iz...
Odgovori
1
Ogledi
2.377
Pozdravljeni, zanima me ali morda kdo ve, kaj vse je potrebno našteti pri temeljnih mejnikih...
Odgovori
3
Ogledi
1.289
  • Članek
Že slab mesec dni je minil, odkar je šolajoča mladež prejela spričevala, a vesti o pritiskih...
Odgovori
0
Ogledi
66
  • Članek
Javna agencija za raziskovalno dejavnost vabi vodje raziskovalnih programov in projektov k...
Odgovori
0
Ogledi
71
Pozdravljeni. Bi bil kdo pripravljen deliti z menoj novejšo srednješolsko zakonodajo za...
Odgovori
0
Ogledi
94

Zadnji prispevki

Na vrhu