Slovenščina na izpitu

  • Ustvarjalec teme rp5
  • Začetni datum
  • Odgovori 0
  • Ogledi 2.523

Trenutno berete:
Slovenščina na izpitu

rp5

005
Pridružen
5. jun 2014
Prispevki
45
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni.

Strokovni izpit se bliža, slovenščine pa niti pogledala še nisem. Ima kdo kake res dobre zapiske shranjene na računalniku in bi jih bil pripravljen deliti? Namreč ugotavljam sledeče. Nekateri izpraševalci res sprašujejo bolj splošno in vsem že znana pravila. Spet drugi sprašujejo zelo podrobno. Opazila sem, da je veliko vprašanj tudi iz področja, ki niso zapisana za 1. raven na SI. Naprimer nikjer ne najdem, da bi mogli znat nedoločnik, namenilnik. Pa pravila za na, v, iz, s... Pa še veliko je takih stvari... Mene pa panika grabi, ker še osnovnih stvari ne bom zmogla predelati. Ima kdo kakšen nasvet, kako se lotiti učenja slovenščine...

Hvala
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
585
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- SLOVENŠČINA- ZVRSTI SSKJ -...
Odgovori
0
Ogledi
860
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.221
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
3
Ogledi
1.852
  • Zaklenjeno
Vprašanja iz slovnščine Nives Križnar -pisanje stvarnih lastnih imen -pisanje skupaj, s...
Odgovori
1
Ogledi
887
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
8
Ogledi
1.895
Živjo! Prosila bi Vas, če bi se mi kdo, ki je imel za izpraševalca: 1.Slovenščina: Polona...
Odgovori
0
Ogledi
207

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu