Skupinsko učenje za strokovni izpit

Trenutno berete:
Skupinsko učenje za strokovni izpit

Pridružen
28. jan 2017
Prispevki
1
Naziv
profesorica razrednega pouka
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,

sem prof. razrednega pouka in zelo dolgo se že spravjam k učenju za strokovni izpit in bi bila zelo vesela, da bi se z nekom ali z več osebami skupaj učila za strokovni izpit, ker mi bo učenje z nekom zelo pomagalo, da se zares začnem učiti, saj bi morala čim prej narediti ta izpit, da bi lahko dobila službo. Če je tu kdorkoli, ki se bi bil pripravljen-a skupinsko učiti, naj mi sporoči. Skupinsko učenje bi me motiviralo in spodbudilo bi mi zanimanje za ta izpit, ki je ključen za to, da se lahko zaposlim v bodoče.
Za vikende sem v Ljubljani in bi se lahko učili tam, med tednom pa sem na Dolenjskem.
Iščem tudi kvalitetne zapiske, nekaj sicer že imam, tudi iz tega foruma (zapiski za slovenščino), da bo učenje čim boljše in kvalitetno ter da bom razumela določene stvari (vlado, ustavo, aktualnosti). Če je kdorkoli, ki bi se želel skupinsko učiti oz ima zapiske, naj mi prosim sporoči. Hvala za razumevanje :)
Nina
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
111
  • Članek
Je prav, da učenec ali dijak v času, ko bi moral sedeti za knjigami, igra igrice ali gleda...
Odgovori
0
Ogledi
248
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
350
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
539
  • Članek
Mednarodni svet za odprto izobraževanje in učenje na daljavo (International Council for Open and...
Odgovori
0
Ogledi
403
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 11. 8. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
149
  • Članek
Konec aprila so se vrata v prostore PUM-O po Sloveniji zaprla. Morda ne prav vsa. Večina...
Odgovori
0
Ogledi
462

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu