Sistematizacija delovnih mest in zaposlitev

Trenutno berete:
Sistematizacija delovnih mest in zaposlitev

Pridružen
24. avg 2013
Prispevki
238
Področje
  1. Gimnazija
Pozdravljeni.

Ne vem ali je naslov pravi, ampak me res zanima kdaj okvirno šole izvejo koliko oddelkov bodo imele prihodnje šolsko leto. Namreč od tega je odvisno ali bom imela vsaj 1 odstotek možnosti, da kandidiram za določeno delovno mesto. Morda to vedo že junija ali bom morala čakati do septembra?

Pa še eno mogoče pravno vprašanje:
Glede na malo morje poslanih prijav na prosta delovna mesta in NIČ vabil na razgovor, me je zjutraj pošteno razkurilo, ko sem na mailu dobila odgovor ene izmed ravnateljic:

Pozdravljeni,

na delovno mesto niste bili sprejeti.

Lep pozdrav.

Če pustimo dejstvo, da se ob takem odgovoru počutiš kot idiot, me zanima ali ne obstaja pravilnik v skladu s katerim mora biti odgovor napisan? Torej, da v skladu s tem in tem členom niste bili izbrani na to in to delovno mesto...?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Frucka,
praviš, da si poslala " malo morje prijav" - kje najdeš prosta delovna mesta? Sama včasih ne zasledim niti enega na mesec, kamor bi se lahko prijavila.

O tem odgovoru pa škoda izgubljat besede. Čeprav - naj še tako lepo ubesedijo, ne je ne in v nobeni obliki ga ni fajn prebrati. :(
 
Sicer je odvisno od organizacije posameznega ravnatelja in kakšnih nepričakovanih dogodkov (npr. kakšne bolniške, prepisi/odlogi učencev itd.), ampak načeloma se aprila ali maja že ve, koliko bo oddelkov in kako bo razvrščen kader. Učitelji smo bili s tem seznanjeni na junijski konferenci. Če se je dejansko odprlo novo delovno mesto, je bil razpis zunaj junija. Tisti v avgustu so običajno že "podeljeni".
 
Lani sem dobila avgusta zaposlitev za nadomeščanje porodniške. Jaz prisegam na to, da človek pošilja vse in sproti vidi, kaj in kako...razpis je bil pa zunaj tako pozno, ker ministrstvo ni dovolilo zaposlitev za računalničarja med poletjem in so ga dali potem ven v avgustu... Tako, da...pošiljajte.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletni strani Direktorata za znanost in inovacije so objavili svežo informacijo o aktualnih...
Odgovori
0
Ogledi
131
  • Članek
Evropska komisija je objavila odprt poziv za izraz interesa za sodelovanje v delovnih skupinah...
Odgovori
0
Ogledi
252
  • Članek
V pedagoških krogih so ogorčeni nad vladnim predlogom, ki izhodiščni plačni razred svetovalnih...
Odgovori
0
Ogledi
245
  • Članek
Eurydice Slovenija ZRSŠ: Razpisi delovnih mest
Zavod RS za šolstvo je 5. 4. 2023 objavil razpisa za dve delovni mesti: Področni podsekretar...
Odgovori
0
Ogledi
365
  • Članek
Na eni strani sanje o novi Silicijevi dolini, na drugi pa 50 vpisnih mest manj za bodoče...
Odgovori
0
Ogledi
275
  • Članek
Na ljubljanski fakulteti za računalništvo in informatiko bodo zaradi znižanja državnega...
Odgovori
0
Ogledi
362

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu