SI učenje

Trenutno berete:
SI učenje

rp5

005
Pridružen
5. jun 2014
Prispevki
45
Področje
  1. Osnovna šola
Kako kaj napredujete z učenjem tisti, ki imate SI v tem tednu, ki je pred nami? Jaz sem izgubla voljo... Z učenjem nikamor ne pridem... Odločila sem se, da bom od danes naprej vse samo večkrat prebrala, ker z učenjem na pamet, ne bom sploh prišla vsega čez. Pa vi? Kakšne tehnike imate in kako napredujete?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Če lahko predlagam, si dobro poglejte vprašanja izpraševalcev ... ali skupna vprašanja na tematiko. Učenje na pamet je žal potrebno, vsaj pri evropski zakonodaji. Glede komisije pa se ni potrebno bati, so zelo prijazni in spoštljivi!
Le pogumno z učenjem naprej!!
 
Ena zelo modra ženska je nekoč rekla, da lahko puško vržeš v koruzo tudi jutri. Danes pa le daj vse od sebe:) in se potrudi. Zdaj je tvoja priložnost!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
100
  • Članek
Je prav, da učenec ali dijak v času, ko bi moral sedeti za knjigami, igra igrice ali gleda...
Odgovori
0
Ogledi
245
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
346
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
530
  • Članek
Mednarodni svet za odprto izobraževanje in učenje na daljavo (International Council for Open and...
Odgovori
0
Ogledi
393
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 11. 8. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
146
  • Članek
Konec aprila so se vrata v prostore PUM-O po Sloveniji zaprla. Morda ne prav vsa. Večina...
Odgovori
0
Ogledi
457

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu