september- datumi

Trenutno berete:
september- datumi

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Datum česa?
 
Jaz še čakam. Prijavila sem se v začetku julija. Dobila sem odgovor, da izpolnjujem vse pogoje za opravljanje izpita. O datumu bom pa še obveščena. Po moje bom dobila pošto okrog 15-ga, ko spet začnejo delat.
 
Jaz sem se tudi prijavila konec junija, začetek julija... ne spomnim se točno datuma.. Pošto z datumom pa sem prejela 19. avgusta. 15. septembra drugače začnejo potekati zagovori, delati začnejo že prej, tako da moraš kmalu dobiti obvestilo z datumom in komisijo. Jaz imam datum izpita 15. septembra, je pa res, da sem zaradi okoliščin tako tudi zaprosila.:)
 
Pozdravljeni. Mene pa zanima, kaj svetujete, kdaj se prijavit na strokovni izpit(torej poslat vso ustrezno dokumentacijo, ki jo že imam), če kalkuliram, da bi imela strokovni izpit v začetku meseca novembra. Sedaj sem si namreč šele zbrala in uredila vse zapiske, sedaj bi pa se zraven službe rada začela učit.
In še drugo vprašanje. Pripravništva nisem opravljala, saj sem bila zaposlena več kot 6 mesec na šoli v šolskem letu 2013/2014. A je to pomembno oz. ima kakšno vezo da šele čez dobro leto opravljam strokovni izpit oz. bi se lahko pojavili kakšni zapleti pri priznavanju pripravništva?Hvala za odgovore in lep pozdrav
 
Hvala za odgovor. Kaj pa glede datuma izpita? In glede na to, kdaj se prijaviti, če bi ga želela opravljati v začetku meseca novembra?
 
Ne vem, najverjetneje enkrat po 15. septembru za začetek novembra. No, če ti bo kaj v pomoč...jaz sem v 5-ih dneh predelala ustavo, s tem da sem se učila max 2 uri na dan (služba in 3-je otroci mi ne dopuščajo več časa). Gradivo sem si vzela vse tukaj iz foruma. Ne vem, zakaj se noben ne oglasi z datumi zagovorov, da se vsaj nekako ve koliko časa se bo čakalo na zagovor, če se sedaj prijavimo.
 
Živijo! Zanima me, ali ima kdo podobno izkušnjo. V maju 2015 sem opravljala strokovni izpit, vendar sem bila neuspešna. In preteči morajo 4 meseci, da ga lahko spet ponovno opravljam. To bi v mojem primeru pomenilo septembra, vendar pa se obdobje od 15.7. do 15.8. naj ne bi štelo v čakalno dobo. Mar to pomeni, da nikakor ne morem opravljati izpita pred novembrom?
 
jaz imam datum 23.9.
 
Dita pozdravljena. Kdaj pa si se prijavila na izpit? Hvala za odgovor že vnaprej!Lp
 
BV89. Prijavo sem poslala 8. 7. Ima pa isti dan tudi moj sodelavec. Oba pa sva glasbena šola.
 
Prijavo sem poslala 6. julija, izpit pa imam 22. septembra. Sem ravno danes dobila pošto.
 
oba s sodelavcem sva opravila izpit.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Septembrska številka elektronskega novičnika Vizija kohezija je dobila novo podobo. Ohranili so...
Odgovori
0
Ogledi
292
  • Članek
Eurydice Slovenija VKO novičnik, september 2023
Šolsko in študijsko leto se je pričelo, kar za številne mlade prinaša sprejemanje kariernih...
Odgovori
0
Ogledi
307
  • Članek
Uradne seje Sveta organizira Svet EU, predseduje pa jim predsedstvo Sveta. Vsako predsedstvo...
Odgovori
0
Ogledi
249
  • Članek
Uradne seje Sveta organizira Svet EU, predseduje pa jim predsedstvo Sveta. Vsako predsedstvo...
Odgovori
0
Ogledi
160
  • Članek
Na spletišču EUR-Lex se 29. 9. 2023 v rubriki Uradni listi Evropske unije EUR-Lex september 2023...
Odgovori
0
Ogledi
434
  • Članek
Na spletišču CMEPIUS so objavili e-novice CMEPIUS september 2023. V njih preberite: Razpis...
Odgovori
0
Ogledi
268
  • Članek
Dvojna številka Unescovega inštituta za vseživljenjsko učenje (UIL) prinaša informacije o...
Odgovori
0
Ogledi
404

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu