Seminarska naloga

Trenutno berete:
Seminarska naloga

Pridružen
17. feb 2012
Prispevki
7
Živjo,
imam eno vprašanje glede seminarske naloge za svetovalne delavce in sicer sama sem jo že napisala in mentorica, ki so mi jo dodelili, mi jo je popravila in napisala, da priporoča, da naj jo dam lektorirati, ker menda jo prebere tudi članica komisije za slovenščino. Ali ste vi dali lektorirati seminarsko? Ali je to brez veze? HVala za odgovore. LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Seminarska naloga

Živijo.
Vsekakor je smiselno lektoriranje naloge. Nepotrebne napake namreč lahko botrujejo mnogim neprijetnim in poglobljenim vprašanjem iz slovenščine.
 
Odg: Seminarska naloga

Jaz sem pred dvema tednoma oddala seminarsko nalogo za svetovalne delavce in sem jo dala pred tem lektorirat.
lep pozdrav
 
Odg: Seminarska naloga

Pozdravljeni!

Potrebovala bi vašo pomoč glede te seminarske naloge za strokovni izpit. Če sem prav razumela, naj bi ti ob prijavi k strokovnemu izpitu določili mentorja, s katerim se potem dogovarjaš glede naslova seminarske in naprej. A to drži? Se pravi, da lahko začneš delati seminarsko šele, ko se prijaviš k strokovnemu in ne že med tem 1/2 leta, ko delaš kot svetovalni delavec?

Zahvaljujem se vam za kakršnokoli pomoč :)

Lp
 
Odg: Seminarska naloga

Res je. Mentorja dobiš šele ko izpolnjuješ pogoje- torej po šestih mesecih dela. To pomeni da prej praktično ne moreš nič, ker se z mentorjem dogovarjaš za temo, on ti pove napotke in navodila...
 
Odg: Seminarska naloga

Pozdravljeni!

Zanima me, koliko časa običajno mentor popravlja/ocenjuje seminarsko nalogo? Ali po tem, ko nalogo oceni z "opravljeno", sam sproži postopek naprej?
Koliko časa preteče od opravljene seminarske naloge do izpita pred komisijo?

Hvala vsem za odgovore.
 
Odg: Seminarska naloga

Živijo,
moja mentorica je bila zelo hitra in ažurna. Ko sem poslala končno verzijo naloge sem v dveh dneh dobila odgovor mentorice, da je naloga v redu in da jo bo dala v pregled še ocenjevalcu iz slovenščine. Potem pa sem že čez en teden dobila pismo z datumom za zagovor. Datum za ustni del izpita sem tako imela ravno en mesec po tem, ko sem oddala seminarsko nalogo.
Lep pozdrav.
 
Odg: Seminarska naloga

Živijo.
Vsekakor je smiselno lektoriranje naloge. Nepotrebne napake namreč lahko botrujejo mnogim neprijetnim in poglobljenim vprašanjem iz slovenščine.

Malce pozno se vključujem v tole debato, ampak, ja, tudi jaz se strinjam glede "nujnosti" lektoriranja. Povsem iz praktičnih izkušenj: velikokrat dobim v pregled diplomske naloge, seminarske, tudi priprave za pouk, kjer mrgoli slovničnih napak. Ko vse "zlikam", besedilo vidno zadiha. ;) Če pisec vloži v svoje delo veliko truda in je zadovoljen z napisanim, bo verjetno želel svoje znanje deliti z drugimi - ga javno objaviti. V tem primeru je dobro, da je pisni izdelek jezikovno - slovnično urejen, da se potem bralci ne ubadajo s slovničnimi napakami, nerodnimi stavki, temveč z vsebino. Preveliko slovničnih napak lahko marsikoga odbije, pa čeprav je besedilo drugače zlata jama informacij.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, če so dostopna kakšna navodila za pisanje pisne naloge pri strokovnemu...
Odgovori
1
Ogledi
71
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
327

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu