Seminarska naloga (svet. delavci)

Trenutno berete:
Seminarska naloga (svet. delavci)

Mogoče kdo ve, kje se da prit do kakšnih navodil za izdelavo seminarske naloge (struktura, kako obsežna mora biti, itd...)?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

svetovalni delavci, preverjam, kaj vse moramo priložiti za prijavo na strokovni izpit?
 
Obrazec za prijavo, poročilo mentorja, pogodbo o pripravništvu, oceno pisne naloge in pisno nalogo, dokazilo o izobrazbi.

lp
 
Pozdravljeni,

koliko pa naj bo dolžina seminarske? Ali si pač izbereš poljubno temo in napišeš cca 15 strani o tem..
Hvala!
 
Jaz sem klicala na ministrstvo in mi je blo rečeno, da je praksa med 18 in 25 strani. Temo izbereš v dogovoru z mentorjem.

LP,
n.
 
Preplet teorije in prakse? Ni nujno, da delaš kakšno raziskavo ane?
Hvala:)

Lp,
M.
 
Pozdravljeni,

eno vprašanje: kaj v zvezi s seminarsko nalogo sprašujejo na strokovnem izpitu? Oz. kakšne so vaše izkušnje s tem? Se ponavadi "vtaknejo" le v kakšne slonične napake, ali gre tudi za vsebinsko preverjanje napisanega?

Hvala in lep pozdrav!
 
Pri meni naloge niso nič omenjali. Ne slovnično ne vsebinsko. Sicer sem kar prepričana, da nisem naredila slovničnih napak; morda bi kaj spraševali, če bi napake bile. Ne vem...
Izpraševalka za slovenščino ni naloge nič omenjala, izpraševalec za zakonodajo me je pa pač na splošno spraševal o svetovalni službi, ni bilo kakšne posebne povezave s seminarsko...
 
Pri meni je izpraševalka za slovenščino našla eno slovnično napako, čeprav je bila naloga lektorirana. O vsebini me ni nihče ničesar vprašal (za to naj bi bil pristojen mentor, ki nalogo "požegna"). Srečno!
 
Pozdrav,
ker sem nova ne forumu, se še ne znajdem najbolje in se opravičujem, v kolikor se vprašanje ponavlja. Ker vem, da se je pravilnik glede pisne naloge za pripravnike v svetovalni službi nekoliko spreminjal me zanima, če je zadnja informacija ta:

"Temo pisne naloge določi mentor. Pisno nalogo ocenita mentor in ravnatelj, pri čemer ocenjujeta usposobljenost strokovnega delavca za samostojno reševanje konkretnih nalog na strokovnem področju, na katerem je opravljal vzgojno-izobraževalno delo." ?

In še to: Kje lahko najdem navodila za izdelavo seminarske naloge? Ali sploh obstajajo?

Najlepša hvala za odgovor!

M.
 
"Temo pisne naloge določi mentor. Pisno nalogo ocenita mentor in ravnatelj, pri čemer ocenjujeta usposobljenost strokovnega delavca za samostojno reševanje konkretnih nalog na strokovnem področju, na katerem je opravljal vzgojno-izobraževalno delo." ?
Drži. Preverite Pravilnik o strokovnem izpitu strokovnih delavcev na področju vzgoje in izobraževanja (8.člen).

Kje lahko najdem navodila za izdelavo seminarske naloge? Ali sploh obstajajo?
Uradnih navodil ni.
 
Pozdravljeni. Trenutno se ukvarjam s seminarsko nalogo, ki je za svetovalne delavce pogoj za pristop k strokovnemu izpitu. Moja seminarska naloga je malo bolj obsežna, saj sem morala izvesti raziskavo (anketni vprašalnik) aktualne problematike na šoli. Že večkrat sem prebrala, da se na forumu omenja dolžina seminarske naloge nekje od 15 do 25 strani. Sama nikakor ne morem strniti seminarske naloge na max. 25 strani, ker že empirični del obsega 15 strani. Ne vem kaj bi sploh lahko izbrisala. Je imel mogoče kdo izmed vas zaradi dolžine seminarske naloge kakšen problem na strokovnem izpitu?

Hvala!
 
Jaz sem imela seminarsko nalogo dolgo 19 strani skupaj s slikami in 1.5 razmakom. Sem klicala na ministrstvo in so rekli, da nimajo nobenih pravil o dolžini naloge. Da če mentor in ravnatelj menita, da je ustrezna, bo že tako držalo.
Prav tako me na strokovcu ni nihče ničesar spraševal o seminarski.
 
Je potrebno ob prijavi na strokovni izpit oddati tudi seminarsko nalogo? Tega dela 19. člena ne znam interpretirati: "za kandidate, ki opravljajo pisno nalogo, obrazec ocene pisne naloge ter pozitivno ocenjena pisna naloga." - samo pozitivna ocena ali tudi seminarska?

Najlepša hvala za odgovor! :)
 
Jaz sem poslala oboje. Pa pazi, da bo vse prav podpisano in požigosano. Pri meni smo pozabili dati žig in sem morala naknadno dopolniti prijavo in se mi je zamaknil še izpit.
 
Hvala za odgovor,sem pa videla kmalu po zastavljenem vpr. na obrazcu pod prilogami,da moram poslati. Prehitri prsti. :) Lp
 
Pozdravljeni,
imam vprasanje glede mentorja.sama nisem delala pripravnistva,sem pa bila zaposlena kot svetovalna delavka.strokovnega v tistem casu nisem delala ( in se sedaj tepem po glavi),sedaj sem pa na porodniskem pa bi v tem casu ga rada opravila. Mentorja na tisti soli ne moram imeti,ker punca ki sem jo nadomescala nima se toliko let delovnih izkusenj.kako je zdaj s tem?hvala za pomoc!lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, če so dostopna kakšna navodila za pisanje pisne naloge pri strokovnemu...
Odgovori
3
Ogledi
256
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
414
  • Članek
Kulturni bazar ja največje strokovno usposabljanje na področju kulturno-umetnostne vzgoje v...
Odgovori
0
Ogledi
58
  • Članek
Mestni svet Mestne občine Ljubljana je danes potrdil namero združiti vse občinske vrtce v en...
Odgovori
0
Ogledi
285
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za izobraževanje, mladino...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Direktorat za znanost in inovacije Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije (MVZI) je...
Odgovori
0
Ogledi
196
  • Članek
O projektu Na šoli smo se odločili, da ustvarimo inovativen pripomoček za zbiranje vode iz...
Odgovori
0
Ogledi
204

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu