seminarji 2016/17 (varuh)

Trenutno berete:
seminarji 2016/17 (varuh)

Pridružen
30. sep 2012
Prispevki
50
Pozdravljeni imam 2 vprašanji in sicer:

1. Ali lahko obiščem samoplačniško izobraževalne seminarje za vrtce (sem pom. vzgojitelja/vzgojitelj),
če to leto delam v varstvu in ne v vrtcu, kjer imam 6 otrok. Ali se mi bo ta seminar tudi priznal točkovno
pri napredovanjih in ali dobiš potrdilo, ko obiščeš te seminarje? Ali so teme seminarjev že objavljene, imate kakšn konkreten link?

2. Opravila sem strokovni izpit na najvišji stopnji, na potrdilu piše vzgojitelj predšol. otrok. Ali
ti, ki ga opravijo na malo nižji stopnji, pomočnik vzg. imajo na potrdilu napisano pomočnik vzg. ali
enako kot jaz- vzgojitelj? Kako dokazujem da sm opravila strok. izpit za vzgojitelja? (najbrž je drug zapis)

Hvala za pozornost:)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

1. Ali lahko obiščem samoplačniško izobraževalne seminarje za vrtce (sem pom. vzgojitelja/vzgojitelj),
če to leto delam v varstvu in ne v vrtcu, kjer imam 6 otrok. Ali se mi bo ta seminar tudi priznal točkovno
pri napredovanjih in ali dobiš potrdilo, ko obiščeš te seminarje? Ali so teme seminarjev že objavljene, imate kakšn konkreten link?
Lahko. Štejejo se vam tudi točke. Katalog MIZŠ je objavljen tukaj: Katalog programov nadaljnjega izobraževanja in usposabljanja strokovnih delavcev v VIZ

2. Opravila sem strokovni izpit na najvišji stopnji, na potrdilu piše vzgojitelj predšol. otrok. Ali
ti, ki ga opravijo na malo nižji stopnji, pomočnik vzg. imajo na potrdilu napisano pomočnik vzg. ali
enako kot jaz- vzgojitelj? Kako dokazujem da sm opravila strok. izpit za vzgojitelja? (najbrž je drug zapis)
Ko opravite strokovni izpit, ga opravite za celotno področje vzgoje in izobraževanja, kar pomeni, da velja za vsa področja.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Odprta so mesta na treh novih TCA seminarjih, ki naslavljajo aktualne prioritete programa...
Odgovori
0
Ogledi
149
  • Članek
Dosežki slovenskih osmošolk in osmošolcev na področju državljanske vednosti so po rezultatih...
Odgovori
0
Ogledi
121
  • Članek
Po sumu grožnje dijaka pretekli teden v eni izmed ljubljanskih srednjih šol, so v Dijaški...
Odgovori
0
Ogledi
66
  • Članek
Vabljeni na odprtje razstave »Muzej športa: varuh športne dediščine«. Razstava je oz. bo na...
Odgovori
0
Ogledi
99
  • Članek
Ministra za vzgojo in izobraževanje dr. Darja Feldo je obiskal varuh človekovih pravic Peter...
Odgovori
0
Ogledi
123

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu