Seminar za strokovni izpit

Trenutno berete:
Seminar za strokovni izpit

Pridružen
25. nov 2014
Prispevki
1
Področje
  1. Osnovna šola
Zdravo :)

Trenutno opravljam volontersko pripravništvo v drugem razredu OŠ in pred mano je strokovni izpit. Zanima me, kdaj bo spet organiziran kakšen seminar za pripravo na strokovni izpit. Iščem po internetu, vendar nisem zasledila nobenega datuma :confused: Zanima me predvsem seminar, ki ga organizira Zavod za šolstvo (ta naj bi bil cenejši, stal naj bi okoli 40 ali 50 eurov, medtem ko naj bi bili seminarji, ki jih organizira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport precej dražji...)

Za kakršnekoli informacije se vnaprej zahvaljujem :)

Lep pozdrav,

Darja M.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz bi tudi šla, sem avditivni tip človeka in ogromno odnesem na predavanjih, ampak mi je kotizacija, žal, previsoka.
 
Pozdravljeni,
danes sem izvedela, da se seminar za pripravo pred strokovnim izpitom za OŠ izvaja konec marca oziroma začetek aprila. Prijave se še sprejemajo in bo izveden, če bo zadostno število kandidatov.
Kogar zanima so spodaj kontakti- seminar izvaja Zavod RS za šolstvo- kotizacija je 60€.

Zavod RS za šolstvo
SKUPINA ZA NADALJNJE IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE
Poljanska 28, 1000 Ljubljana
T: +38613005103
F: +38613005199
U: http://www.zrss.si

lp, Anja
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vabljeni k prijavi na kontaktni seminar »Long term learning mobility of school pupils«, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
155
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
69
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
159
  • Članek
CMEPIUS vabi na spletni seminar z delavnico za pogodbenike Komunikacijski izzivi pri projektih...
Odgovori
0
Ogledi
304
  • Članek
Seminar, ki ima dolgo tradicijo, je namenjen učiteljem šol z italijanskim učnim jezikom v...
Odgovori
0
Ogledi
165
  • Članek
Eurydice Slovenija TCA seminar o inkluziji
»Unity in Diversity: A Diversity, Equity & Inclusive Celebration through Erasmus+ mindset«...
Odgovori
0
Ogledi
261
  • Članek
Vabimo vas na seminar PROGRAMIRANJE Z DELČKI – UPORABA SISTEMA PIŠEK, ki se (predvidoma) začne v...
Odgovori
0
Ogledi
331

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu