SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Trenutno berete:
SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Pridružen
1. feb 2011
Prispevki
16
Pozdravljeni!

Mi lahko lepo prosim pomagate, saj sama ne znam najti nikjer zapisano, kdaj se organizirajo ti seminarji.
Lahko da sem spregledala ali pa res nikjer ni nič napisano. Prav tako me zanima, kakšna je cena.
Ker sem volonterka in se ravnatelj še ni zjasnil, če mi bodo plačali, bi bilo dobro vedeti, koliko stane.

Hvaležna bom za kakšnokoli informacijo. Tudi morda za kak link. JC_ThankYou.gif

LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tole je bil pa super hitrostni odgovor. JC_goody.gif Zgleda da nisem iskala na pravem naslovu.

Hvala še enkrat.

LP
 
Nazadnje uredil moderator:
http:// www. zrss.si/pdf/_KatalogPredavan ... ternet.pdf (povezava več ne deluje)

Malo sem pobrskala in nekej našla. Poglej na zgornji link, na stran 168 in dalje..
Jaz sicer nisem bila na seminarju, sem se pa danes (po dolgem zbiranju poguma) prijavila na strokovni izpit in sem že čisto živčna. scenic.gif
Ti boš šla pa še na seminar prej?
 
Uporabnik metkica je napisal:
http://www.zrss.si/pdf/_KatalogPredavanj2010-zaInternet.pdf

Tako, tudi v samem katalogu izobraževanj se najde seminar za strokovni izpit, ki je bistveno cenejši, dobi se tudi točka in pol. Koliko pa je v resnici potreben, pa je drugo vprašanje. Mislim, da večina opravi brez teh priprav, je pa to seveda stvar odločitve posameznika.
 
Obstaja seminar prek Zavoda za šolstvo, tisti za 40 €, se pa menda (ne me za besedo držat) razpiše 2x na š.l. Menda tretji, izjemoma, je tam okoli 17.3, jaz sem bila prijavljena, pa sem prej dobila datum. Traja tri dni. Reč ima čez Primož Plevnik iz Zavoda za šolstvo, ima kontakt objavljen na spletni strani. Mogoče pa je še kaj prosto.
Menda je kar v pomoč, ne vem, tako so mi rekli drugi, posebej dobro priporočilo pa sem dobila za tistega ta dragega...
 
Pozdravljeni!

Metkica, hvala za link Zavodovega kataloga. Sem malo preštudirala, kontakritala koordinatorico in sem se kar prijavila. Škoditi ne more, pa tudi za 35 € si bom lahko privoščila. Rok za prijavo je bil do danes.

Roko na srce, tistega drugega za 400 € pa si lahko privoščijo tisti, ki jim seminar plača delodajalec, ker kot volonter, si še tu tepen.

Metkica, sporoči, kako je bilo na izpitu, držim pesti!!! JC_you_rock.gif

LP
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Živjo, vsem,

seminar Katisa vsem priporočam, tudi če ga morate plačati sami (v službi samo prosite za prosta dneva). Dan in pol smo delali slovenščino in bili opozorjeni na kar nekaj trikov pri izpraševalcih, naredili smo ogromno praktičnih vaj, dobili en splošen pregled znanja in ponovili predmaturitetno slovenščino. Pa tudi malo več znanja o jeziku ni škodilo :). Zakone in ustavo smo delali z naslednjo predavateljico, gospo Bonelli, ki je tudi ena od izpraševalk, pregledali pa smo predvsem ustavo in nekaj najbolj pomembnih pravilnikov. Dobili smo tudi gradivo in praktične napotke. Pa še kup 'soborcev' spoznaš in je takoj lažje. Lokacija pri nas je bil M hotel v Šiški. Pa mislim, da smo vsi, ki smo naredili faks sposobni narediti SI tudi brez tistega tadragega tečaja.

LP vsem!
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Barbwire, kdaj pa si bila na tem seminarju? Jaz bi nareč tudi šla, ampak so mi na ZŠ rekli, da še ne vedo, kdaj bo ... Zdaj pa me skrbi, ker sem na SI že prijavljena. Čakam le še datum (in svoje znanje :-D :-D ...)
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Živjo, bredam,
jaz sem bila na seminarju že lani, mislim, da v novembru (bilo je že zelo mrzlo), je pa res, da se ne spomnim, da bi letos videla ta seminar v Katisovem katalogu. Če je treba, lahko kakšno gradivo iz tega seminarja (zapiski in nekaj internih gradiv za zakonodajo in slovenščino) podelim tudi naprej, poskusila jih bom kar skenirati in jih mogoče objaviti na forumu.
Uspešno čakanje in učenje!
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Se opravičujem za mojo 'dezinformacijo', seminar torej je razpisan, za OŠ in SŠ, tam proti koncu kataloga, tudi predavateljici sta isti. Priporočam.
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Na spletni strani Zavoda RS za šolstvo sem opazila, da bo seminar za strokovni izpit za OŠ potekal v mesecu novembru. Mi lahko kdo pove koliko dni traja tale seminar? Sama sem namreč učiteljica v podaljšanem bivanju, pa me zanima kdaj v popoldanskem času se ponavadi tele seminarji začnejo?

Hvala za odgovor.

Lp
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Bucka,kje točno si našla to informacijo?! Jaz že nekaj časa iščem na strani zavoda RS za šolstvo o pripravah na strok.izpit,pa ne najdem... bi se tudi prijavila,glede na to,da čakam datum za izpit... Hvala za info,lp
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Živjo vsem,

mi lahko prosim poveste, kje se lahko prijavim na seminar za strokovni izpit. Nikjer ne najdem ta seminar o katerem ste se pogovarjali, ki je €30 in za organizira zavod za šolstvo. Hvala za info, lp
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Seminar Uvajanje strokovnih delavcev pripravnikov v OŠ (modul 1) je letos že bil, in sicer 8., 14. in 15.12. Seznam vseh teh seminarjev pa najdeš tako, da v google napišeš KATIS in potem prelistaš katalog.
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Uporabnik Petrushka1980 je napisal:
Živjo vsem,

mi lahko prosim poveste, kje se lahko prijavim na seminar za strokovni izpit. Nikjer ne najdem ta seminar o katerem ste se pogovarjali, ki je €30 in za organizira zavod za šolstvo. Hvala za info, lp

Imam gradivo od zadnjega seminarja,če ti kaj prav pride... Lahko pošljem na mail! l.p. grin.gif
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vabljeni k prijavi na kontaktni seminar »Long term learning mobility of school pupils«, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
153
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
67
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
158
  • Članek
CMEPIUS vabi na spletni seminar z delavnico za pogodbenike Komunikacijski izzivi pri projektih...
Odgovori
0
Ogledi
299
  • Članek
Seminar, ki ima dolgo tradicijo, je namenjen učiteljem šol z italijanskim učnim jezikom v...
Odgovori
0
Ogledi
165
  • Članek
Eurydice Slovenija TCA seminar o inkluziji
»Unity in Diversity: A Diversity, Equity & Inclusive Celebration through Erasmus+ mindset«...
Odgovori
0
Ogledi
259
  • Članek
Vabimo vas na seminar PROGRAMIRANJE Z DELČKI – UPORABA SISTEMA PIŠEK, ki se (predvidoma) začne v...
Odgovori
0
Ogledi
331

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu