SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Trenutno berete:
SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

60 €
Trenutno nas je vpisanih 19. G. Plevnik pravi, da bodo počakali do naslednjega tedna, da se še kdo vpiše. Treba je širiti informacije o tem.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mene pa zanima, ali so dobljene informacije na takšnih seminarjih res koristne? Se splača iti na seminar oz. je vreden denarja, kakšne imate izkušnje s tovrstnimi seminarji?

Lp,
Janja
 
Kolegica je seminar pohvalila. Dobi se tudi gradivo.

Če ne drugega, vsaj pride do izmenjave znanj, mnenj itd.

Še 3 prijave ... da bo seminar izveden. Upam, da bo.
 
Še ena stvar me zanima, ko pošlješ prijavo na strokovni izpit, v kolikem času dobiš datum? Ste se že prijavili?
lp
 
Toulon, uporabniki foruma ažurno objavljajo, kdaj so poslali prijavo na strokovni izpit in kdaj imajo strokovni izpit.

Morebiti kdo ve, ali bo seminar izveden.
Hvala za odgovor in srečno.
 
seminarja ne bo. kje bi lahko kljub temu dobili gradivo za strokovnega?
 
če pogledaš cilje, kaj je potrebno znati na strokovnem (torej tisto, kar je objavljeno na ministrstvu) in te zapiske, so nekateri zelo obsežni. Zanima me, če je dovolj, da gremo po vsebinahin ciljih in se to naučimo, ali ne?
 
VPRAŠANJE... danes je zadnji dan za prijavo za seminar za pripravo na strokovni izpit 2016!! Očitno se lahko na ta seminar prijavijo le tisti, ki so zaposleni, oz. tisti ki trenutno opravljajo pripravništvo? A se lahko prijaviš tudi če imaš pripravništvo že zdavnaj pod streho?
Želela bi, če gre kdo na ta seminar, in je nekje iz Lj in okolice, da posodi gradivo za kopranje....

hvala
 
Že, a kako izpolniti prijavnico, trenutno ne delam v šoli in pripravništvo sem opravila že leta 2011. Prijavnica zahteva določene podatke in obvezuje šolo, da plača tistih 50e za seminar...

Nimam pojma kako to urediti....
Poslala sem prijavo tudi na zgoraj naveden mail. Sicer sem vnesla podatke, ki so držali takrat, ko sem pripravništvo opravljala.
 
Rubrike, ki se nanašajo na zaposlitev pustite prazne. Za plačilo kotizacije navedete svoj ime in priimek. Meni se je tako uspelo prijaviti na seminar. Upam, da bo dovolj prijav in bo seminar izveden.
 
Upajmo, da se vidimo na seminarju.

Upsi, ko sem se prijavila je bila navadna in ne e-prijavnica. Malce poskušajte s kakšnimi triki. Najbolje pa bo, da se obrnete na izvajalca seminarja.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vabljeni na AI4T (Artificial Intelligence for and by Teachers) spletni seminar z naslovom »The...
Odgovori
0
Ogledi
41
  • Članek
CMEPIUS organizira mednarodni eTwinnning seminar, ki povezuje regijo Alpe-Adria in naslavlja...
Odgovori
0
Ogledi
42
  • Članek
Vabljeni k prijavi na kontaktni seminar »Long term learning mobility of school pupils«, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
203
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
79
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
174
  • Članek
CMEPIUS vabi na spletni seminar z delavnico za pogodbenike Komunikacijski izzivi pri projektih...
Odgovori
0
Ogledi
337
  • Članek
Seminar, ki ima dolgo tradicijo, je namenjen učiteljem šol z italijanskim učnim jezikom v...
Odgovori
0
Ogledi
185

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu