SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Trenutno berete:
SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Ravnokar sem preverila in sem v tem katalogu našla prav tisti seminar, ki sem se ga tudi sama udeležila sedaj v decembru. UVAJANJE STROKOVNIH DELAVCEV PRIPRAVNIKOV V PEDAGOŠKO DELO V OŠ (1. MODUL) stran 199. Če sem pa gledala za napačen seminar, se opravičujem. Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

najlepša hvala za odgovore! Sem očitno zamudila :( A je kdo šel na seminar, ki ga organizirajo na Muchu na Koprski ulici v Ljubljani in stane 379€? kakšne izkušnje? Imate kakšno gradivo iz tega seminarja?
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Ko sem opravljal strokovni izpit, sploh nisem vedel, da obstajajo kakšni seminarji :)

Ne, nisem bil na nobenem seminarju, učil sem se iz suhoparnih zakonov (ustava, zakonodaja za moje področje), nekaj zadev sem prejel tudi od sodelavcev in si delal lastne zapiske, ampak na "pogled" ni bilo kaj prida :) Slovenščino pa sem obnovil še iz srednješolskih zvezkov, učbenikov ipd.

Ampak je šlo. Žal takrat ni bilo toliko informacij in gradiva, kot jih je dejansko na voljo tukaj. No, sem že zašel iz teme... :)

Upam, da vam lahko kdo drug kaj več pomaga.
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Živijo vsem.

Dve leti sem na Much, d. o. o. pripravljala strokovne delavce na strokovni izpit iz slovenščine. Lahko potrdim, da se vsega zlahka sami naučite. Gradiva imate na tej strani. Sicer pa z veseljem pomagam in svetujem vsakomur.

Vabim vas, da me vprašate ...
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Pozdravljeni,
Tudi jaz se zanimam za te pripravljalne seminarje, pa sem na spletu dobila razne ponudbe teh "ta dragih" (Zavod Šolt, podjetje Much -- upam da ne delam preveč reklame :$), pa me zanima katerega priporočate... ?
Najlepša hvala za vaš odgovor že vnaprej
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Na strani ZRSŠ poglej katalog izobraževanj. Seminar za strokovni izpit za OŠ bo izveden v prvi polovici aprila, kljub temu, da piše 15. 3. in da je rok za prijavo že potekel. Obrni se na kordinatorja, ob seminarju je naveden njegov elektronski naslov.
Sama sem se tudi zanimala za ta seminar, zato vem :)
LP
 
Odg: SEMINAR ZA STROKOVNI IZPIT

Ana100 najlepša hvala za odgovor! :)
Me pa še neki zanima, pa se opravičujem, če je neumno vprašanje, ampak sem malo nova pri vsem tem :))..
A ti strokovni izpiti so posebej za OŠ in SŠ? Ni za vse skupaj? Se pravi če jaz naredim strokovni izpit za OŠ, to pomeni da za SŠ ne izpolnjujem pogojev?
 
Pozdravljeni,
danes sem izvedela, da se seminar za pripravo pred strokovnim izpitom za OŠ izvaja konec marca oziroma začetek aprila. Prijave se še sprejemajo in bo izveden, če bo zadostno število kandidatov.
Kogar zanima so spodaj kontakti- seminar izvaja Zavod RS za šolstvo- kotizacija je 60€.

Zavod RS za šolstvo
SKUPINA ZA NADALJNJE IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE
Poljanska 28, 1000 Ljubljana
T: +38613005103
F: +38613005199
U: http://www.zrss.si

lp, Anja
 
Tudi jaz sem se pozanimala in res še sprejemajo prijave, vendar jih še ni dovolj, tako da še ne vedo, ali seminar sploh bo.

Jaz sem se prijavila :)
 
Zelo dobro bi bilo, če bi se seminar izvedel. Najbolje bo, če novico razširimo. Če vsak, ki to prebere pove še naprej ali pa ravnatelj na šoli pove drugim ravnateljem....
 
Ima kdo informacijo, če še vedno sprejemajo prijave na seminar?
 
Sem ravnokar prejela odgovor z Zavoda ...

Spoštovani,

Prijeve niso samo možne, temveč so zelo zaželene! Doslej jih je namreč prispelo premalo. Žal moram še vedno čakati na peščico prijav. Doslej se je prijavilo 17 kandidatov, potrebujem najmanj 22 prijav. Prej ne smem pričeti za aktivnostmi za pripravo seminarja. Upam, da ga uspemo izvesti sredi aprila. Seminar je 24 urni, kar pomeni, da traja tri dni po 8 ur od 8.30 do 16.30.

Lp
 
Živjo,

za seminar o strokovnem izpitu kontaktirajte [email protected] . On vam bo poslal prijavnico in dal navodila za naprej. Manjka torej samo še 5 prijav.

lp, Anja
 
Živjo,

tudi jaz sem ravno danes iskala po spletu, kje bi se lahko prijavila na seminar za pripravo na strokovni izpit. Zdaj sem pisala na zgornji e-naslov in čakam odgovor. Morda veste kje bi se izvajal seminar?

Lp,
Nina
 
Živjo, koliko pa stane ta seminar? Hmm... Mnenja so tako različna glede seminarja.
Lp!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vabljeni k prijavi na kontaktni seminar »Long term learning mobility of school pupils«, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
154
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
69
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
159
  • Članek
CMEPIUS vabi na spletni seminar z delavnico za pogodbenike Komunikacijski izzivi pri projektih...
Odgovori
0
Ogledi
303
  • Članek
Seminar, ki ima dolgo tradicijo, je namenjen učiteljem šol z italijanskim učnim jezikom v...
Odgovori
0
Ogledi
165
  • Članek
Eurydice Slovenija TCA seminar o inkluziji
»Unity in Diversity: A Diversity, Equity & Inclusive Celebration through Erasmus+ mindset«...
Odgovori
0
Ogledi
261
  • Članek
Vabimo vas na seminar PROGRAMIRANJE Z DELČKI – UPORABA SISTEMA PIŠEK, ki se (predvidoma) začne v...
Odgovori
0
Ogledi
331

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu