seminar za pripravo na strokovni izpit

Trenutno berete:
seminar za pripravo na strokovni izpit

Pridružen
18. apr 2018
Prispevki
4
Pozdravljeni!
Za strokovni izpit imam izpolnjene že vse pogoje. Čakam s prijavo, ker bi izpit rada opravila v začetku septembra.
Zanima me, ali predlagate kakšen res koristen seminar v začetku septembra ali bolje, še sedaj med poletjem (če sploh obstaja prej). Vem, da obstaja nek seminar na ministrstvu za 35eur, pa ga ne najdem.

Hvala vam za pomoč.
Anja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Na ZRSŠ ni več seminarjev za pripravo na strokovni izpit.
Jaz sem vse potrebno za izpit našla na tem forumu.
 
Tudi jaz mislim, da seminar ni potreben. Jaz se učim sama, vso gradivo sem dobila na tem forumu.
 
Seminar ni potreben, treba ba se je tega lotiti sistematično in pravočasno, zagotovo bo šlo. Strokovni izpit se letos opravlja do 12. julija, nato šele od 17. septembra dalje. Kolikor vem, je kar nekaj tistih, ki so oddali prijavo v prvi polovici junija, ostalo za jeseni (septembra), tako da bi jaz prijavo oddala že zdaj za datum konec septembra (ali pozneje).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vabljeni na AI4T (Artificial Intelligence for and by Teachers) spletni seminar z naslovom »The...
Odgovori
0
Ogledi
44
  • Članek
CMEPIUS organizira mednarodni eTwinnning seminar, ki povezuje regijo Alpe-Adria in naslavlja...
Odgovori
0
Ogledi
43
  • Članek
Vabljeni k prijavi na kontaktni seminar »Long term learning mobility of school pupils«, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
211
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
81
  • Članek
Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si v sredo, 29. novembra 2023, ob 18. uri...
Odgovori
0
Ogledi
177
  • Članek
CMEPIUS vabi na spletni seminar z delavnico za pogodbenike Komunikacijski izzivi pri projektih...
Odgovori
0
Ogledi
343
  • Članek
Seminar, ki ima dolgo tradicijo, je namenjen učiteljem šol z italijanskim učnim jezikom v...
Odgovori
0
Ogledi
188

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu