Se trenutno kdo uči za strokovni izpit?

Trenutno berete:
Se trenutno kdo uči za strokovni izpit?

Pridružen
20. sep 2014
Prispevki
19
Področje
  1. Visoka šola
Živjo!
Zanima me, če se kdo od vas trenutno uči in kako vam gre. Jaz se septembra prijavim, a nimam še nič predelano, malenkost ustave? Kako pa vam gre?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo!
Zanima me, če se kdo od vas trenutno uči in kako vam gre. Jaz se septembra prijavim, a nimam še nič predelano, malenkost ustave? Kako pa vam gre?
Kot, da bi sebe brala :), 4.9 sem si dala datum, da se prijavim. mogoče ko to naredim, začnem intenzivneje z učenjem. Lp in uspešno! Monika
 
Oh, tudi jaz se nameravam prijaviti v septembru. Sicer še premišljujem kdaj, ker me čaka kar veliko dela v službi. Začeti se učiti je pa misija nemogoče. Sedaj sem si začela zbirati literaturo.
 
Jaz sem se prijavila julija in zdaj čakam datum. Trenutno zbiram gradivo. Ob dveh majhnih otrocih gre vse malo težje :)
 
Joj Ivvanna kako te razumem...sama imam tudi majhne otroke in prav ne gre. Za katero področje bosta opravljali? Kdaj julija si poslala...sporoči, ko boš dobila datum...da vem, kolko časa se približno čaka. Kaj gradivo ste si pobrale kar iz foruma dol?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Ne prezri
Predstavljamo vam glasbeno pravljico Kdo najlepše igra?. Avtorica besedila, glasbe in ilustracij...
Odgovori
0
Ogledi
190
  • Članek
Eurydice Slovenija Kdo so izobraževalci odraslih?
Na ACS so letos pripravili kratke promocijske filme o ključnih vlogah izobraževalcev odraslih...
Odgovori
0
Ogledi
174
Pozdravljeni. Na forumu sem zasledila, da sprašujejo tudi ali lahko država vzame kredit in kdo...
Odgovori
1
Ogledi
1.093
  • Članek
Razmere v šolstvu so kritične. Na eni strani se učitelji trudijo na težave opozarjati preko...
Odgovori
1
Ogledi
288
  • Članek
Pred svetovnim dnevom učiteljev je Sviz ponovno opozoril na krizo v izobraževanju, ki je...
Odgovori
0
Ogledi
281

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu