Eurydice Slovenija S 33. nacionalnega Otroškega parlamenta

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija S 33. nacionalnega Otroškega parlamenta

Na spletni strani Zveze Prijateljev Mladine Slovenije je objavljeno poročilo s 33. nacionalnega Otroškega parlamenta, ki je potekal v torek, 11. aprila, v veliki dvorani Državnega zbora RS.

118 mladih parlamentarcev iz vse Slovenije je razpravljalo o osrednji temi Duševno zdravje otrok in mladih oz. štirih podtemah: Kaj je duševno zdravje?; Vpliv okolja na moje duševno zdravje; Moji viri pomoči; Spremembe za krepitev mojega razvoja. Mlade parlamentarce so pozdravili in nagovorili: predsednica Državnega zbora Republike Slovenije mag. Urška Klakočar Zupančič, predsednik vlade dr. Robert Golob ter predsednica Zveze prijateljev mladine Slovenije ga. Darja Groznik.

Tema 34. nacionalnega Otroškega parlamentav prihodnjem letu ostaja enaka: Duševno zdravje otrok in mladih.

Vir in več informacij: ZPMS, 11. 4. 2023

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V petek, 15. marca 2024, je v Državnem zboru potekala javna predstavitev mnenj o osnutku...
Odgovori
0
Ogledi
56
  • Članek
Strokovna delovna skupina pod vodstvom dr. Janeza Vogrinca je pripravila osnutek predloga...
Odgovori
0
Ogledi
82
  • Članek
Strokovnjaki opozarjajo, da ima nacionalni program vzgoje in izobraževanja več nedomišljenih...
Odgovori
0
Ogledi
94
  • Članek
Strokovna delovna skupina pod vodstvom dr. Janeza Vogrinca z ljubljanske Pedagoške fakultete je...
Odgovori
0
Ogledi
112
  • Članek
Združenju ravnateljev predlagane rešitve v osnutku nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje so predstavili osnutek nacionalnega programa vzgoje in...
Odgovori
0
Ogledi
131
  • Članek
Na Ministrstvu za digitalno preobrazbo so organizirali javni posvet na temo ustanovitve...
Odgovori
0
Ogledi
133

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu