Rezultati razpisa za opravljanje plačanega pripravništva

Trenutno berete:
Rezultati razpisa za opravljanje plačanega pripravništva

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
13. avg 2012
Prispevki
12
Danes sem po pošti prejela pošiljko v kateri piše, da so me razporedili na voluntersko pripravniško mesto, ker naj ne bi izpoponjevala pogojev za plačeno pripravništvo s sklenitvijo pogodbe za določen čas. Študijsko povprečje dodiplomskega študija naj bi imela 8,86, za opravljen program pedagoško-andragoškega usposabljanja pa naj bi dobila dodatni 2 točki. Kljub temu pa mi v odločbi piše, da ne zadostujem razpisanim pogojem, saj so mi upoštevali samo 8,86 točke, spodnja meja za plačano pripravništvo pa je bila 10,80. Ko sem se skušala pogovoriti z zaposlenimi na ministrstvu so mi rekli, da sta obe odgovorni na dopustu do 23.8.2012. Je še kdo od vas najprej dobil zavrnjeno plačano pripravništvo in so ga kasneje vseeno odobrili?

Poleg čakanja ne morem ničesar drugega storiti, kot da dam tožbo na Ministrstvo za upravo, ker pravijo, da ne sprejemajo pisnih pritožb. Po poklicu sem univ.dipl. mikrobiolog in imam opravljen PAI program nadaljnega izobraževanja na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Je možno, da moja pedagoška-andragoška izobrazba ni enakovredna tistim rednim štiriletnim pedagoškim programom ali je to samo izgovor za njihovo administrativno napako? Ste tudi vi dobili po pošti odgovore in je še kdo drug bil kdaj v moji situaciji? Kdaj naj bi načeloma začel z opravljanjem plačanega pripravništva? Se upoštevajo ocene iz PAI, ker se v mojem primeru izgleda vseeno upoštevajo in imam višje povprečje od pričakovanega?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Rezultati razpisa za opravljanje plačanega pripravništv

Ocene PAI se ne upoštevajo, ker sem vprašala... So vredne 2 točki, v študijsko povprečje pa jih ne štejejo... Vso srečo!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za sofinanciranje znanstveno-tehnološkega sodelovanja med...
Odgovori
0
Ogledi
253
  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v okviru predvidenih nacionalnih...
Odgovori
0
Ogledi
136
  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za projekte KA2 – Manjša in sodelovalna partnerstva, ki ste jih...
Odgovori
0
Ogledi
448
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
251
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je dne 10. novembra 2023 objavilo javni razpis Z...
Odgovori
0
Ogledi
57
  • Članek
CMEPIUS sporoča, da so objavljeni rezultati razpisa za projekte KA210 – Manjša partnerstva, za...
Odgovori
0
Ogledi
197
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
166

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu