Rezultati Javnega razpisa za izbor operacij »Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2019«

Trenutno berete:
Rezultati Javnega razpisa za izbor operacij »Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2019«

Andrej

Osebje foruma
Moderator
Pridružen
6. jul 2017
Prispevki
490
Naziv
profesor
Datum objave: 27. 3. 2019

Izdajatelj: Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

Status: Zaključen razpis

Kontaktna oseba: e-pošta: [email protected]

Razpisna dokumentacija:
  • Rezultati razpisa (.docx)

-----
Vzeto iz Javni razpisi | Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport dne 28. 3. 2019
Direktna povezava:
Koda:
http://www.mizs.gov.si/si/javne_objave_in_razpisi/okroznice/arhiv_okroznic/okroznice_razpisi_in_javna_narocila/javni_razpisi/?tx_t3javnirazpis_pi1%5Bshow_single%5D=1671

Tema je odprta za diskusijo
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zanima me, kako to, da so v sklopu "učitelj začetnik" dobili finance številni vrtci. So pedagoške ure v vrtcu enake tistim, ki jih pridobiš v šoli in veljajo za opravljanje strokovnega izpita? Ali je ministrstvo tako odvzelo finance šolam, ki so kandidirale na razpisu? Kdo kaj ve o tem? (se opravičujem če tema že obstaja iz prejšnjih razpisov, vendar je nisem zasledila) :)
 
Mene pa zanima, kako je možno, ko je bilo že tako malo mest za vzhodno regijo (učitelj začetnik), da so sedaj izbrane le 3 šole, lahko pa bi jih bilo 5? Zakaj sta bili zdaj dve šoli in posledično dva kandidata izključena, ko pa bi naj bili prosti še dve mesti.
 
V sklop "učitelj začetnik" spadajo tudi diplomirani vzgojitelji (ne pomočniki) , zato so sredstva dobili tudi vrtci. Oziroma rečeno drugače v ta sklop spadamo vsi, ki opravljamo strokovni izpit na najvišji ravni.

Lucka8, izbrane so samo 3 šole, zato ker sta dve od njih kandidirali s dvema kandidatoma. Torej zapolnjenih je pet mest (2+2+1), ker izberejo določeno število kandidatov in ne število šol.
 
Ja, to vse razumem. Je pa v razpisu zapisano, da lahko en zavod oz. ena sola kandidira le z enim kandidatom. Tako, da mi sploh ni jasno, kako sta lahko ti dve soli kandidirali z dvema kandidatoma.
 
Tega nisem nikjer zasledila, da bi bilo izrecno zapisano, da lahko kandidirajo samo z enim kandidatom. Zasledila sem le, da morajo kandidatu zagotoviti ustrezno usposabljanje do polne poklicne kvalifikacije. Torej po mojem mnenju, če le to lahko zagotovijo večim kandidatom lahko kandidirajo z večimi.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v okviru predvidenih nacionalnih...
Odgovori
0
Ogledi
118
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je dne 10. novembra 2023 objavilo javni razpis Z...
Odgovori
0
Ogledi
30
  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za sofinanciranje znanstveno-tehnološkega sodelovanja med...
Odgovori
0
Ogledi
226
  • Članek
CMEPIUS sporoča, da so objavljeni rezultati razpisa za projekte KA210 – Manjša partnerstva, za...
Odgovori
0
Ogledi
175
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
144
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
189

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu