Rezultati in poslane odločbe [za razpis jan 2014]

Trenutno berete:
Rezultati in poslane odločbe [za razpis jan 2014]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

tudi pri meni še nič... Dayna je bilo pozitivno?
 
Mene je pa ravnatelj klical, da sem dobila pripravništvo.
 
Sara88 koliko točk pa si imela če ni skrivnost? Jst imam tudi prazen nabiralnik :(
Jutri pa mora bit, ane? ;)
aja, vidim, da sem na temi volontersko pripravništvo, ki ni nič deljeno. se pravi, da me zanima tudi to, za katero pripravništvo si dala vlogo (vzgojitelj, pomočnica, učiteljica)?
 
Tudi jaz še nisem dobila odločbe (dala sem vlogo za učiteljico v šoli). :unsure:
In tudi mene zanima, za katero prip. ste dale vloge tiste, ki ste odločbe že prejele?
 
vloga za pomočnico v vrtcu.
še čakam poštarja. Ali klic ravnateljice :)
 
tudi jaz sem oddala vlogo za pomočnico vzgojiteljice-nisem dobila nič:(, kolegica ki pa je oddala za vzgojiteljico pa je dobila pozitiven odgovor
 
Aha. Bolje to kot pa negativen odgovor ;)

jaz danes še čakam poštarja.
 
Na Krasu tudi še ni bilo poštarja ;)
 
Mene je klicala gospa Jenko, da sem bila uspešna pri obeh vlogah...za pomočnico in vzgojiteljico, ter me vprašala za katero se bom odločila. Izbrala sem za vzgojiteljico, saj sem 4 mesece že bila zaposlena in po dveh mesecih se lahko prijavim na strokovnega, če v tem času opravim nastope. Za pomočnico sem imela 19 točk+1 točko, ker sem že lani se prijavla na razpis, za vzgojiteljico pa sem imela povprečje 7,97. Pisno še nisem dobila, še danes ni bilo poštarja. Ziher pa bom ko bom dobila odločbo, črno na belem :) še le takrat bom verjela :)
 
tamara5 se pravi da si eni od nas - pomočnic odstopila eno mesto (y)

res me zanima po kakšnem ključu to pošiljajo? če bi oddali vse naenkrat, bi vsi naenkrat tudi dobili... :rolleyes:
 
V vsakem pri meru bi mogla še dva meseca oddelat prej kot bi se lahko prijavila (čeprav se za pomočnico lahko prijaviš po 4 meseceih). Gopsa Jenko mi je rekla, da morem vseeno oddelat dva meseca za pomočnico, tako da sem vzela za vzgojiteljico, pol pa se pač moram z vrtcem dogovorit če lahko prej končam pripravništvo. :) vso srečo ostalim :)
 
Dobila pošto in pripravništvo (učiteljica). Piše, da je bilo prijavljeno manj kandidatov od razpisanih mest, zato smo vsi (ki smo oddali popolne vloge pravočasno) dobili pripravništvo! :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je dne 10. novembra 2023 objavilo javni razpis Z...
Odgovori
0
Ogledi
28
  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za sofinanciranje znanstveno-tehnološkega sodelovanja med...
Odgovori
0
Ogledi
225
  • Članek
CMEPIUS sporoča, da so objavljeni rezultati razpisa za projekte KA210 – Manjša partnerstva, za...
Odgovori
0
Ogledi
173
  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v okviru predvidenih nacionalnih...
Odgovori
0
Ogledi
118
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
144
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
189
  • Članek
ELaDiNa (Early Language Development in Nature), Erasmus+ KA2 projekt strateškega partnerstva...
Odgovori
0
Ogledi
85

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu