Rezultati in poslane odločbe [za razpis jan 2014]

Trenutno berete:
Rezultati in poslane odločbe [za razpis jan 2014]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Nazadnje urejeno:
x-tina kaj pa če prosiš da opravljaš pripravništvo za skrajšan čas? oz da delas 6 ur dnevno, bi ti šlo kaj lažje z šolanjem? verjamem da te čaka težka odločitev...vso srečo:)

Mene pa zanima koliko ur je pripravnik v vrtcu? Oz ali si toliko časa kot mentor ali dlje? Namreč vzgojiteljica je v vrtcu 6,5 ur saj ji 1,5 pripadata za priprave. Ali bom jaz kot pripravnik morala delat 8 ur ali tudi samo 6,5 ur? Ve kdo kaj o tem?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mene pa zanima, ali ste navezali stik z mentorjem; predvsem tisti, ki mentorja še ne poznate? Ali ste ga poklicali ali kako drugače že navezali stik z njim?

Jaz sem svojo mentorico spoznala tisti dan, ko sem se menila za pripravništvo pri ravnateljici. Do začetka pripravništva nisva bili v stiku. S prvim dnem se bosta spoznala/li. Se nič ne mudi, ker si tam celo leto :)
 
Dejaa in tamara5 ...Hvala za vajini mnenji. Tečaj za pomočnico opravljam samoizobraževalno, kar pomeni, da ne hodim na predavanja in delam samo izpite. Veliko predmetov se mi je priznalo iz razrednega pouka, tako da imam samo še nekaj izpitov do konca in maturo. Iz ministrstva mi je sicer odgovorila, da je strokovni izpit vzgoje in izobraževanja, kar pomeni, da ni važno kako prideš do njega. Na žalost še nimam končanega tečaja, da bi lahko delala pripravništvo za vzgojiteljico, šola pa me po eni strani mika, po drugi pa spet ne. Bližje mi je vrtec. Sigurno je pa strokovni izpit za vrtec drugačen kot za šolo.
 
INFO

Temo bom kmalu zaklenil, saj gre diskusija že v drugo smer. Seveda ni s tem nič narobe, vendar se izgublja preglednost.

Prosim vas, da za vsako vprašanje, ki ne spada v določeno temo, odprete svojo temo. V naslov teme vpišite kratko in jedrnato o čem boste govorili, v samo jedro sporočila pa ostali tekst.

Kako odprete lastno temo? Pojdite v katerikoli forum in kliknite na zeleni gumb na desni strani, kjer piše Objavi novo temo.

Ne prezrite tudi te teme: Kako vem kje na forumu se nahajam?

Hvala za razumevanje in pomoč pri preglednosti foruma.
 
Mene pa zanima, ali ste navezali stik z mentorjem; predvsem tisti, ki mentorja še ne poznate? Ali ste ga poklicali ali kako drugače že navezali stik z njim?

Jaz sem včeraj podpisala pogodbo in potem mi je ravnateljica razkazala "svoj" del (zbornico in vse tam okoli), mentorica pa preostali del šole (kabineti, učilnice, knjižnica, jedilnica, itd...). Res pa je, da mentorico poznam že od prej, že decembra sta se skupaj z ravnateljico zelo trudili za tisto plačano pripravništvo, ki pa se ni izšlo.

Kaj več pa ti povem v ponedeljek, ko bo moj prvi šolski dan. :)
 
Jaz ne najdem tega zelenega gumba na desni strani za objavo nove teme... Ne vem, se opravičujem, ma res ne vem, kje naj si to poiščem, da lahko odpreš novo temo? Hvala
 
Nazadnje urejeno:
Ne vem, se opravičujem, ma res ne vem, kje naj si to poiščem, da lahko odpreš novo temo?
Na tej strani, kjer sedaj berete to sporočilo, tega gumba ne boste našli. Obiščite katerikoli forum ali podfourm, kjer imate na voljo seznam objavljenih tem, npr. forum Volontersko pripravništvo: http://forum.mladiucitelj.si/forumi/volontersko-pripravnistvo.214/

Gumb se na zgoraj omenjeni strani nahaja tukaj:

objava_teme.PNG
 
Četitam ti Sonce rumeno!!!
Želim ti čim lepše pripravništvo!!!
Jaz sem zelo zadovoljna in rečna!!! Bodi tudi ti!!!:ROFLMAO:
 
Ja, res je, jaz tudi nisem mogla verjeti...., pa je res!!!
Vse lepo:LOL:!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je dne 10. novembra 2023 objavilo javni razpis Z...
Odgovori
0
Ogledi
27
  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za sofinanciranje znanstveno-tehnološkega sodelovanja med...
Odgovori
0
Ogledi
223
  • Članek
CMEPIUS sporoča, da so objavljeni rezultati razpisa za projekte KA210 – Manjša partnerstva, za...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v okviru predvidenih nacionalnih...
Odgovori
0
Ogledi
117
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
187
  • Članek
ELaDiNa (Early Language Development in Nature), Erasmus+ KA2 projekt strateškega partnerstva...
Odgovori
0
Ogledi
84

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu