Rezultati in poslane odločbe [za razpis jan 2014]

Trenutno berete:
Rezultati in poslane odločbe [za razpis jan 2014]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Tudi jaz dobila odgovor vendar kljub temu, da je pozitivni odgovor, je priokus grenak.

Vsi tisti, ki še niste prejeli - nekatere odločbe so bile poslane tudi danes.

(y)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz dobila odgovor vendar kljub temu, da je pozitivni odgovor, je priokus grenak.

Vsi tisti, ki še niste prejeli - nekatere odločbe so bile poslane tudi danes.

(y)

Ja verjamem ja... mislim da se tak borimo za volontersko pripravništvo.. Žalostno... :/
Ja vem da so bile poslane še danes.. samo kaj ko živčki tak delajo... če ne vem pri čem sem.. :/
 
Dejansko je borba. Meni je junija zmanjkalo 0.03 pike, za plačano v decembru pa je šola zafrknila. Tako da v tretje, res ne more bit veselje. Samo nujno zlo, ki ga je potrebno opraviti, da bomo konkurenčni za dejansko delo. :whistle:
 
Jaz tudi še nisem dobila odgovora. Imam pa še en problem. Prijateljica je na poklicni maturi predmete naredila z enakimi ocenami kot jaz, vendar jaz imam na spričevalu napisanih 14 točk :/ , ona pa 16. Tako da, verjetno imam itak negativen odgovor.
Razen, če morda preverjajo število končnih točk in bodo odkrili napako. Ima katera takšno izkušnjo?
 
Dejansko je borba. Meni je junija zmanjkalo 0.03 pike, za plačano v decembru pa je šola zafrknila. Tako da v tretje, res ne more bit veselje. Samo nujno zlo, ki ga je potrebno opraviti, da bomo konkurenčni za dejansko delo. :whistle:
Koliko pa stane plačano pripravništvo? To se lahko prijavi kdorkoli, ne glede na točke ali kako?
 
Tinana, nazadnje je bil razpis za voluntersko in plačano pripravništvo (200 volunterskih in 20 plačanih mest) v decembru 2012. Za plačano ne vem točno koliko točk je bilo potrebnih ampak mislim da nekaj čez 9.2. (ne me držat za besedo).

Na naslednjem razpisu je bilo le še 200 volunterskih mest (plačanih pa več ne). To je bilo v juniju 2013. Plačanih ni bilo razpisanih, ker so čakali na sredstva EU, ki so jih tudi dobili in decembra 2013 razpisali plačanih 42 pripravnikov za šole. Kriteriji so bili % brezposelnosti občine, naziv in starost mentorja.

Vprašanje je kako bo v prihodnje s kriteriji. Spremljati je treba razpise in se prijaviti le v roku, ko so razpisani in NE kadarkoli. Razen, če se razpisana mesta ne zapolnijo (kot tokrat - vendar gre le za voluntersko delo).

Plačan pripravnik dobi s potnimi in malico vred cca 900 eur - tako mi je povedala kolegica, ki je to pripravništvo dobila. Lahko pa varira glede na km itd.
 
Jaz tudi še nisem dobila odgovora. Imam pa še en problem. Prijateljica je na poklicni maturi predmete naredila z enakimi ocenami kot jaz, vendar jaz imam na spričevalu napisanih 14 točk :/ , ona pa 16. Tako da, verjetno imam itak negativen odgovor.
Razen, če morda preverjajo število končnih točk in bodo odkrili napako. Ima katera takšno izkušnjo?

na maturi je možno dobit 23 točk. tj. 4 predmeti x ocena 5 = 20, +3 dodatne točke pri slovenščini. Po moje napak oni ne odkrivajo, pač takšno kot je spričevalo, takšno je. Lahko da ima kakšno dodatno točko tudi zaradi tega, ker vlogo oddaja drugič ali tretjič...

Drugače pa res, šele danes sem se konkretno zavedla, ko sem parim povedala, da sem dobila pripravništvo, ko smo vsi toook nestrpno čakali in se danes konkretno veselili. Čakaj. Zakaj že? Aja, saj res. Da bom zastonj prišla do zahtevanega pogoja za katerikoli razpis. Žalostno, vendar resnično...

Sicer se pa moji sestri zdi to nekaj čisto normalnega, ona je pred več kot 15 leti (sicer v zdravstvu) tudi morala volontersko delat, če je hotela da sploh pride do mature. Kako je zdaj sicer ne vem, ampak vem pa to, da je konkretno nastradala kot pripravnica, medtem ko so drugi sedeli križem rok in to na vseh možnih izmenah, praznikih in vikendih... ampak pustimo to.
 
Drugače pa res, šele danes sem se konkretno zavedla, ko sem parim povedala, da sem dobila pripravništvo, ko smo vsi toook nestrpno čakali in se danes konkretno veselili. Čakaj. Zakaj že? Aja, saj res. Da bom zastonj prišla do zahtevanega pogoja za katerikoli razpis. Žalostno, vendar resnično...

Panvinnie, I feel you.

Danes se tisti, ki so 15 let nazaj delali zastonj sploh ne znajo zavedati kaj to pomeni. Verjetno je bilo njeno pripravništvo v sklopu šole in ne na koncu, ko je že diplomirala.
 
Sem poklicala go. Jenko in mi je odgovorila, da imam negativno vlogo :( Grozno je, da je potrebno pošiljati vloge še za pripravništvo. Po mojem mnenju bi bilo bolje, da bi ga imel pravico opraviti vsakdo, ki ga potrebuje, da se lahko zaposli. Brez strokovnega izpita pa tako ali tako nismo zaposlivi oz. imajo prednost tisti s strokovnim izpitom.
 
Juhuuu.... izvedela sem da je moja vloga pozitivno rešena.... :) Žal mi je za tiste, ki niste dobili... tudi jaz na prejšnjem nisem...
 
Tinana, sva na istem. Žal mi je za tvojo vlogo :(

Če bi kdo rad odstopil pripravništvo, naj kar pove ;)
 
Ali samo vzgojiteljicam in pomočnicam še niso poslali?
Jaz namreč - učiteljica tudi še nisem dobila ničesar. Jutri pa še poštar ne hodi k nam :( Oh to čakanje...
 
jaz pa sem tudi danes ostala praznih rok o_O:cry: po moje negativne odgovore pošiljajo nazadnje in sem očitno med njimi. druge razlage ni... (pomočnica vzgojiteljice)

Ali je katera dobila kakršenkoli odgovor za pomočnico vzgojiteljice? Ne vem če sem zasledila katero...
Kepica89 čestitke! Za katero pripravništvo si dala vlogo?

Za učiteljico sem dala :) hvala :)
 
Aaaa, sem poklicala drugo številko in jaaaa ... dobila sem :D Pošta bo pa najbrž v ponedeljek ... fora je pa v tem, da cele počitnice ni ravnatelja :D ... torej bom po počitnicah šla tja na blef :D
 
Čimičanga, svetujem ti, da vsaj pokličeš na šolo in se dogovoriš z tajnico/kom, da ne bo čisto na "suho" ko boš prišla :)
 
Tudi jaz sem dobila pripravništvo, po treh letih. Možnih je bilo 16.točk za pomočnika vzgojitelja. Lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je dne 10. novembra 2023 objavilo javni razpis Z...
Odgovori
0
Ogledi
50
  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za sofinanciranje znanstveno-tehnološkega sodelovanja med...
Odgovori
0
Ogledi
248
  • Članek
CMEPIUS sporoča, da so objavljeni rezultati razpisa za projekte KA210 – Manjša partnerstva, za...
Odgovori
0
Ogledi
190
  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v okviru predvidenih nacionalnih...
Odgovori
0
Ogledi
131
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
160
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
215
  • Članek
ELaDiNa (Early Language Development in Nature), Erasmus+ KA2 projekt strateškega partnerstva...
Odgovori
0
Ogledi
92

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu