Rezultati in poslane odločbe [za razpis jan 2014]

Trenutno berete:
Rezultati in poslane odločbe [za razpis jan 2014]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Tudi jaz sem vesela pripravništva! Še čakam na pošto! Upam, da jo jutri dobim in da je bila moja vloga popolna (pa saj te obvestijo, če kaj ni bilo ok, ne?)! Bom pa imela krizo, zelo veliko finančno stisko zdaj. Trenutno sem dobivala porodniško. Zdaj se mi izteka. Vrtca za hčerko še nimam. Upam, da septembra dobim mesto. Zato bo hodila v privat varstvo. Vrtca bi plačevala polovico manj, kot bo zdaj naneslo to varstvo. Delala bom pa kot volonterka in se bomo morali preživljati z moževo plačo. Bo težko, ampak bo moglo it skozi... Nekak bo že... Res pa je, da ne razumem tega, da moramo dejansko to delo opravljati zastonj. Vse, ki poznam, v drugih strokah, so dobili 70% plače za opravljanje pripravništva. Ma to je luksuz!!!! Ne vem, kako lahko mi vski skupaj to gledamo, in da država oz. kdorkoli že nič ne naredi za nas... To pač ni normalno! Ampak, ja, itak da smo veseli, da bomo lahko opravili to pripravništvo in imeli spet večje možnosti za službo (ki jih pa trenutno ni, in očitno moraš imeti res srečo, da kaj dobiš v šolstvu)!!! Grozljivka! Ampak ne, ne smemo obupati, nekoč bo bolje! Tako so nam ves čas na faksu tudi govorili. Bojo prišle službe in časi, ko bo učitelj spet cenjen, ker dandanes bi lahko rekli, da ni! Joj, mejčkn sem se razpisala...

Me pa zanima še nekja, ali pa bi prosila, če me lahko usmerite na kak drug forum. Zaradi naše finančne stiske bi bilo zelo dobro, če bi me ravnatelj zaposlil kot volonterko za polovični delovni čas. Mogoče kdo kaj ve o tem? Koliko ur potem moraš biti na šoli? In kakšna je potem pogodba? Me zato zanima, ker mu bom to predlagala in bi rada naslednji teden, ko se bo pogodba podpisala, tudi mu podala vse info, ker moj ravnatelj nima kaj dost pojma o volonterjih... Hvala za vse info!!!! Se opravičujem, ker toliko pišem... Pa vso srečo na pripravništvu!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

V odločbi, ki sem jo danes prejela, nisem nikjer našla zapisa/člena, da lahko pogodbo prekineš, ko dobiš zaposlitev. Ve kdo kaj o tem?
 
Me pa zanima še nekja, ali pa bi prosila, če me lahko usmerite na kak drug forum. Zaradi naše finančne stiske bi bilo zelo dobro, če bi me ravnatelj zaposlil kot volonterko za polovični delovni čas. Mogoče kdo kaj ve o tem? Koliko ur potem moraš biti na šoli? In kakšna je potem pogodba? Me zato zanima, ker mu bom to predlagala in bi rada naslednji teden, ko se bo pogodba podpisala, tudi mu podala vse info, ker moj ravnatelj nima kaj dost pojma o volonterjih... Hvala za vse info!!!! Se opravičujem, ker toliko pišem... Pa vso srečo na pripravništvu!
Za to diskusijo sem ustvaril novo temo: http://forum.mladiucitelj.si/teme/polovicni-delovni-cas-za-volontersko-pripravnistvo.2716/
 
a je dobil kdo za pomočnico pozitiven odgovor in da piše, koliko točk je bilo potrebnih?
 
Ne razumem zakaj rezltatov ne objavijo naenkrat in javno, tako kot pi plačanem pripravništvu. Enostavno bi vsi vedeli in ne bi bilo pisanja in klicanja na ministrstvo. Odločbe bi tudi bolj v miru počakali.
 
jaz pa sem tudi danes ostala praznih rok o_O:cry: po moje negativne odgovore pošiljajo nazadnje in sem očitno med njimi. druge razlage ni... (pomočnica vzgojiteljice)

Ali je katera dobila kakršenkoli odgovor za pomočnico vzgojiteljice? Ne vem če sem zasledila katero...
Kepica89 čestitke! Za katero pripravništvo si dala vlogo?
 
Danes še nisem prejela odločbe :( čakam na ponedeljek :whistle:
 
jeeeei!!! sem pisala na ministrstvo in mi je odgovorila:
"Za razporeditev na pripravniško mesto pomočnice vzgojiteljice je bilo potrebno doseči 16 točk (povprečna ocena najmanj 4,67)."

In tudi dodala, da sem sama imela pozitivno rešeno vlogo :D:D

Držim pesti še za ostale!
 
Čestitam vsem!! Jaz pa še čakam, da se poštar prikaže na naši ulici :whistle:
 
Nazadnje urejeno:
Aleluja! Jaz sem tudi dobila mail od ge. Valerije Jenko, da je moja vloga pozitivno rešena! :LOL:(ampak vseeno še počakam odločbo - ziher je ziher :p).

No vsem, ki čakamo /čakate, sporočam, da je ga. Jenko pripisala naslednje:

Zaradi velike količin sklepov se le-ti odpošiljajo od srede dalje. Zadnji sklop bo predvidoma odposlan danes.
 
Lep pozdrav vsem skupaj!

Dobila sem pripravništvo v vrtcu in moje veselje je popolno!!!
ČESTITAM VSEM, KI NAM JE USPELO IN NAM VSEM SKUPAJ ŽELIM OBILO USPEHA IN VESELJA OB NAŠEM DELU!!!
Lep pozdrav in veliko optimizma ter dobre volje na naši novi poti!!!:p
 
poštar je prišel (spet), pustil nič (spet). Bom pisala g. Valeriji.... sedaj sem pa ratala malo bolj pesimistična :cry:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je dne 10. novembra 2023 objavilo javni razpis Z...
Odgovori
0
Ogledi
57
  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za sofinanciranje znanstveno-tehnološkega sodelovanja med...
Odgovori
0
Ogledi
253
  • Članek
CMEPIUS sporoča, da so objavljeni rezultati razpisa za projekte KA210 – Manjša partnerstva, za...
Odgovori
0
Ogledi
197
  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v okviru predvidenih nacionalnih...
Odgovori
0
Ogledi
135
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
165
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
226
  • Članek
ELaDiNa (Early Language Development in Nature), Erasmus+ KA2 projekt strateškega partnerstva...
Odgovori
0
Ogledi
93

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu