Regres za prehrano

Trenutno berete:
Regres za prehrano

Pridružen
24. jan 2011
Prispevki
3
Pozdravljeni,

od 1.9.-31.12. sem bila zaposlena za polovični delovni čas kot pomočnica vzgojiteljice, delala sem od 6.00-10.00 in nisem imela plačane malice, razen za dneve, ko sem delala 8 ur in sem potem koristila ure. S 1.1.2020 pa sem zraven tega na šoli 30 km vstran zaposlena za 35% kot učiteljica. Torej, če delam 4 ure v vrtcu in grem potem 2 uri še v šolo, ne dobim plačane malice nikjer? Delala bom v bistvu 6 ur. Ali kako se potem obračuna malica?? Šola in vrtec sta ustanovi vsaka zase, dve pogodbi o zaposlitvi itd.

Hvala in lep pozdrav.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,
Če ste opravljali delo vsakodnevno po 4 ure, vam pripada povračilo stroškov za prevoz in malica ter odmor za malico, tako kot vsakemu delavcu (pri vsakem delodajalcu.).
Za polovični delovni čas je razlika edino pri malici in prevozu, če delaš manj kot 4 ure na dan ti, delodajalec potem teh stroškov ni dolžen kriti, oz stvar dogovora (ponavadi so takšni stroški še dodatno obdavčeni)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu