Redno napredovanje in napredovanje v naziv

Trenutno berete:
Redno napredovanje in napredovanje v naziv

Pridružen
12. sep 2022
Prispevki
3
Lepo pozdravljeni.
Zaposlena sem v vrtcu od leta 2007, 10let pomočnica, 3x po pol leta vzg. Preostalo pomočnica. Od 2019 stalno vzgojiteljica.
Julija 2019 sem pridobila naziv mentor in iz osnovnega sedaj (32) napredovala v 34 plačni razred. Zaradi porodniškega dopusta in čakanja na delo (corona), me je ravnateljica ocenila z oceno 3(porodniška), 3(čakanje na delo-korona) in letos sem pridobila oceno 4. Kljub trem ocenam ne napredujem za en plačni razred, saj mi je bilo rečeno da se moje prvo redno napredovanje (zaradi naziva) že smatra kot tretjo napredovanje in morem zbrati s tremi ocenami najmanj 12 točk.
Imam že vse pogoje in točke za napredovanje v naziv svetovalec, le zaradi rednega napredovanja oklevam, saj bom potem takem redno napredovala šele čez tri lete in še to pod pogojem treh odličnih ocen.
Zato me zanima ali je res da se mojo prvo redno napredovanje v razrede šteje zaradi naziva kot tretjo napredovanje.
Se opravičujemo za dolgo pripoved in se Vam hkrati zahvaljujem za odgovor in vas lepo pozdravljam. Tat
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni!
Hvala za odgovor, vendar nisem prejela odgovora kateri me zanima. Pri prvem in drugem napredovanju moreš zbrati najmanj 11 točk, pri tretjem in četrtem najmanj 12 točk. Jaz v razrede še nisem napredovala, torej bi bilo to moje prvo napredovanje, vendar mi je bilo od vodstva rečeno, da morem zaradi naziva mentor zbrati točke ki veljajo za tretje napredovanje in ne za prvo. Hvala in lep pozdrav Tatjana
 
Nazadnje urejeno:
Zdravo.
Če še nisi napredovala v plačni razred in boš zdaj prvič, pomeni da moraš zbrati 11 točk.
Na podlagi česa ti vodstvo tolmači uredbo drugače (če jo prebereš ugotoviš, da ni nikjer zapisano to kar trdi vodstvo), mi ni jasno.
Predlagam, da za pomoc vprašaš sindikat, da na koncu ne boš ostala brez napredovanja.
 
Hvala Vam za odgovor. Prosim povejte mi še nekaj. V primeru da pri prvem napredovanju napreduješ za dva razreda, se drugo napredovanje šteje normalno kot drugo napredovanje ali moreš doseči več točk kot za tretjo napredovanje. Hvala Vam za vso pomoč in lepo pozdravljeni
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zagovornik načela enakosti Miha Lobnik je ministru za vzgojo in izobraževanje dr. Darju Feldi...
Odgovori
0
Ogledi
154
Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
758
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
2.178
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.251
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.531

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu