Razvojni načrt

Trenutno berete:
Razvojni načrt

Pridružen
5. jun 2011
Prispevki
9
Pozdravljeni :),

med vprašanji za zakonodajo (področje: osnovna šola) sem zasledila vprašanja v zvezi z RAZVOJNIM NAČRTOM ŠOLE. Na internetu ne najdem nobene koristnih napotkov kaj to je, kdo ga sprejme... zato me zanima, če mi kdo od vas lahko pomaga. :oops:

Hvala za kakršnokoli pomoč in koristno informacijo,

Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 12. 4. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
36
  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
229
  • Članek
Na slavnostni podelitvi v Cankarjevem domu je bilo podeljenih 15 nagrad in priznanj Republike...
Odgovori
0
Ogledi
132
  • Članek
Ministrstvo za kulturo je v javno obravnavo poslalo predlog Resolucije o nacionalnem programu za...
Odgovori
0
Ogledi
118
  • Članek
Evropski komisar Thierry Breton je septembra 2023 razkril obširne načrte, s katerimi namerava...
Odgovori
0
Ogledi
126
  • Članek
Skladno z evropsko zakonodajo Evropskega parlamenta in Sveta o vzpostavitvi programa politike...
Odgovori
0
Ogledi
197
  • Članek
Vlada je sprejela Strategijo in akcijski načrt za ozelenitev javne izobraževalne in raziskovalne...
Odgovori
0
Ogledi
351

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu