Razredni pouk

Trenutno berete:
Razredni pouk

Pridružen
25. jan 2011
Prispevki
7
Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kakšna vprašanja ste na strokovnem izpitu dobili tisti, ki ste smer RAZREDNI POUK
(tako pri slovenščini kot pri zakonodaji in ustavi).

LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Sem uspešno opravila strokovni izpit in še tukaj zapišem, katera vprašanja sem dobila, če bodo komu v pomoč.
Izpit sem imela 20. 6. 2011 pred komisijo Bonneli, Trilar, Križnar. Prijazna komisija

Ustava: DZ, Pravica gibanja, Evropski pravni red - 3 načela
Zakonodaja: Vzporedno izobraževanje, Status športnika, Šolski okoliš
Slovenščina: Slogovni postopki, Slušni prenosnik, Začetnica pri stvarnih občnih imenih

LP
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, bi bil kdo pripravljen deliti, kako morajo biti napisane priprave pri posameznih...
Odgovori
1
Ogledi
1.111
  • Članek
Državni zbor bo imel jutri na mizi predlog sprememb zakona, ki prinaša spremembe pri nacionalnem...
Odgovori
0
Ogledi
70
  • Članek
Ravnatelji podpirajo predlog enoletne pripravljalnice za učence priseljence, ki slovenskega...
Odgovori
0
Ogledi
311
  • Članek
V ljudskih šolah na avstrijskem Koroškem so z vpisom zadovoljni, na višjih stopnjah pa vpis...
Odgovori
0
Ogledi
300
  • Članek
Po podatkih ministrstva za vzgojo in izobraževanje je bilo v poplavah poškodovanih 12 vrtcev, 19...
Odgovori
0
Ogledi
478
  • Članek
V nedavni ujmi je bilo po podatkih ministrstva za vzgojo in izobraževanje poškodovanih 12 vrtcev...
Odgovori
0
Ogledi
139
  • Članek
Za zdaj ne kaže, da bi začetek šolskega leta kje odložili, sporočajo s šolskega ministrstva...
Odgovori
0
Ogledi
290

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu