Razpis, možna mesta

Trenutno berete:
Razpis, možna mesta

Pridružen
5. okt 2015
Prispevki
54
Področje
  1. Gimnazija
Upam, da ni problem, da sem odprl novo temo. Bi samo delil en redek potencialno pozitiven odgovor, ki meni ne pomaga, mogoče bo pa komu drugemu. Se priporočam, da tudi kdo drug kaj objavi;)
Ravnateljica OŠ Jurija Vege:
Gospa pokriva geografijo in je tudi zgodovinarka. Potrebovala bi kombinacijo geografija – nemščina ali geografija angleščina, vendar zdaj še ne vem, ali bo gospa, ki je sicer zelo vpeta v šolsko delo, pripravljena na upokojitev.
Nuša Pohlin Schwarzbartl
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Super tema!

Po izobrazbi sem profesorica slovenščine v mrzličnem iskanju prostega delovnega mesta. Če kdo slučajno ve, kje bi se prihodnje leto kakšen profesor upokojil, bom zelo vesela, če bo tukaj delil informacijo.

Hvala!
 
Super tema!

Po izobrazbi sem profesorica slovenščine v mrzličnem iskanju prostega delovnega mesta. Če kdo slučajno ve, kje bi se prihodnje leto kakšen profesor upokojil, bom zelo vesela, če bo tukaj delil informacijo.

Hvala!
Svetujem ti, kar si verjetno že sama storila, da pišeš na VSE šole v bližnji/daljni okolici. Tudi sam sem to že storil, in sicer v podravski regiji (na okoli 60 šol - OŠ in SŠ).
Odgovor(i)? Šole se na prihajajoči razpis ne bodo prijavile, vsaj velika večina šol, ker nimajo ustreznih kandidatov. Tudi ni realno pričakovati, da se bo na enkrat upokojilo toliko učiteljev ... Jaz sem dobil nasvet, da iščem delo tudi za dodatno strokovno pomoč - ure se ti kljub temu nabirajo, kar pa je edino važno, saj z urami pridemo do strokovnega izpita, ko pa je ta enkrat "pod kapo", pa nismo več nezaposljiva delovna sila. :) Vso srečo ti želim!
 
Najlepša hvala! Sem že pošiljala okoli, ampak brez učinka, sem se odločila, da še tukaj povprašam!

Hvala za odgovor, tudi tebi srečno pri iskanju! (y)
 
Ko pišeš na ministrstvo in vprašaš, kaj bo z razpisem zdaj, ko ga zavrača 3/4 šol ...
ai65.tinypic.com_2ebel9s.png

Kako priročno ... Jaz bi tudi imel delo, kjer sem kar tako lahko 17 dni na dopustu.
 
Kaj pa tale naslov?

kadrisolstvo.mizs(at)gov.si


Poglej priponko 720
Kontaktna oseba je ista, tako da sklepam, da ne bo odziva. Drugače pa sem dobil informacije, da so bili oz. bodo ravnatelji povabljeni na nov posvet z ministrstvom (eden je že potekal, na temo pripravništev, seveda). Ali se je ta že zgodil ali ne, tega podatka še nimam, ampak mislim, da se šole "upirajo" tej ureditvi pripravništev. Če kaj izvem, sporočim.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
33
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
47
  • Članek
Zavod RS za šolstvo, od leta 1999, posameznikom, skupinam ali institucijam podeljuje priznanja...
Odgovori
0
Ogledi
79
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo Razpis za vpis novincev v srednje šole in...
Odgovori
0
Ogledi
102
  • Članek
Eurydice Slovenija Razpis Erasmus+ 2024
V sklopu promocije razpisa Erasmus+ 2024 na CMEPIUS-u že izvajajo promocijske dogodke z njimi pa...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Članek
Ste že prijavljeni na info dneve? V sklopu promocije razpisa Erasmus+ 2024 na CMEPIUS-u že...
Odgovori
0
Ogledi
246
  • Članek
Pri razpisih “Seed Money FacilityQ gre za razpis, katerega cilj je podpreti prijavo projektov iz...
Odgovori
0
Ogledi
127

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu