Raziskovalna naloga, prevod knjige in članek v tujem časopisu

Trenutno berete:
Raziskovalna naloga, prevod knjige in članek v tujem časopisu

Pridružen
12. maj 2018
Prispevki
6
Pozdravljeni.

Vprašal bi nekaj glede naslednje alineje pri tem, da dobiš 3 točke za dodatno strokovno delo:

(4) prva objava avtorske raziskovalne naloge ali avtorstvo strokovne knjige, ki obsega najmanj 49 strani,

Zanima me, če ima kdo izkušnjo s tem? Kakšno raziskovalno nalogo je objavil in predvsem KJE se to objavi?



Prav tako bi vprašal podobno (če ima kdo izkušnje in kje je objavil prevod?) glede te alineje, kjer prav tako dobiš 3 točke:

(6) prva objava samostojnega prevoda strokovne knjige, ki obsega najmanj 49 strani,



In če sem že odprl novo temo bi vprašal še, če bi mi lahko predlagali kakšne tuje časopise, v katerem predstavljaš svoje prakse (članke) pri pouku:
(7) prva objava avtorskega strokovnega članka v tujem strokovnem časopisu ali tuji pedagoški reviji,

To je prav tako vredno 3 točke za dodatno strokovno delo.

Hvala za pomoč in lep pozdrav!

Jaka
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo, mene tudi to zanima - kje je možno objaviti raziskovalno nalogo, kolikšen mora biti obseg itd.
Upam, da se oglasi kdo, ki to ve ... Hvala.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, če so dostopna kakšna navodila za pisanje pisne naloge pri strokovnemu...
Odgovori
1
Ogledi
82
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu