"Prva zaposlitev: Pomočnik vzgojitelja sem 2017–2018" - neopravljen strokovni izpit

Trenutno berete:
"Prva zaposlitev: Pomočnik vzgojitelja sem 2017–2018" - neopravljen strokovni izpit

Pridružen
19. apr 2018
Prispevki
1
Pozdravljeni,

zanima me, ali se je komu zgodilo, da v obdobju prve zaposlitve petih mesecev ni uspešno opravil strokovnega izpita in ga niso morali zaposliti še za en mesec, kot je zapisano v pogodbi. Ali ste morali vračati sredstva kljub temu, da lahko ponovno opravljate strokovni izpit? Kako ste rešili sitaucijo?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
137
  • Članek
Raziskovalno-razvojna enota predšolske vzgoje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem...
Odgovori
0
Ogledi
151
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
233
  • Članek
Prva konferenca Digitalna vključenost v informacijski družbi – DIGIN 2023 bo potekala v živo, v...
Odgovori
0
Ogledi
469
Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
702
1. Ustava (izpraševlka dr. Andreja Kurent): - veje oblasi (katere, sestava, naoge) - domnevna...
Odgovori
0
Ogledi
1.533
Pa je uspelo tudi meni 💪😄 V komisiji so mi zamenjali 2 izpraševalca, kar me je kar šokiralo...
Odgovori
0
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu