Prva zaposlitev na področju VIZ 2019

Trenutno berete:
Prva zaposlitev na področju VIZ 2019

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
6. feb 2017
Prispevki
3
Naziv
Diplomirana profesorica razrednega pouka
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,
zanima me, če morda kdo ve, ali bo letos spet objavljen razpis za prvo zaposlitev? Lani je bil objavljen okrog 20. decembra.
Če morda kdo kaj ve, ali pa mi zna povedati na koga se naj obrnem, se priporočam.

Hvala za odgovor,

Lp

L.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena,
težko, da bi kdo kar tako vedel za razpis. Najboljše da spremljaš razpise na spletni strani ministrstva in boš pravočasno obveščena. Lahko pa se že pozanimaš na kakšni šoli, če bi te bili pripravljeni vzeti v primeru, če bo objavljen razpis. Lp, Janja
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
136
  • Članek
Raziskovalno-razvojna enota predšolske vzgoje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem...
Odgovori
0
Ogledi
150
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Prva konferenca Digitalna vključenost v informacijski družbi – DIGIN 2023 bo potekala v živo, v...
Odgovori
0
Ogledi
468
Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
701
  • Članek
Vabljeni na posvet z naslovom »Enake možnosti v znanosti: vključevanje in vrednotenje vidika...
Odgovori
0
Ogledi
34
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za digitalno preobrazbo je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
83

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu