Prosim pomoč LUM Kombinirana tehnika voščenke in vodene barvice

Trenutno berete:
Prosim pomoč LUM Kombinirana tehnika voščenke in vodene barvice

Pridružen
8. feb 2021
Prispevki
1
Pozdravljeni, sem nova tukaj, ter letos prvič učim LUM. Pregledala sem vse literature, ki jih imam na voljo, zapiskov s faxa nimam pri sebi, bi pa imela eno vprašanje o kombinirani tehniki voščenke, vodene barvice.

Prosim, ali mi lahko prosim pojasnite tole tehniko. Motiv-risbo narišejo npr z voščenkami, kako je potem z dodajanjem vodene barve. Narišejo risbo z voščenkami, in potem pobarvajo, zapolnijo prazne prostore z vodenimi barvicami. Vem, da lahko pobarvajo npr ozadje, ali celo celo risbo prebarvajo....me pa zanima, ali lahko pobarvajo le, kar želijo pobarvati z vodenimi barvami. Ali mora nujno cela slika biti prebarvana z vodenimi barvami. Ali lahko kakšen del , ki je narisan z voščenkami in morda celo pobarvan z voščenkami, ostane narisan in pobarvan le z voščenko, ali morajo nujno vsi deli biti prebarvani z vodenimi barvami?

Ni mi čisto jasno, kako učencem podati navodila za to kombinirano tehniko.

Če ima kdo kakšno teorijo, link..bom zelo hvaležna in vesela.

Hvala za pomoč.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Prosim za nasvet za aktualno temo, na strokovnem izpitu. Vem, da ponavadi radi vprašajo, če se...
Odgovori
1
Ogledi
851
  • Članek
V Kazinski dvorani SNG Maribor so podelili naziv DigiVzornik.si 2023 desetim ustanovam za...
Odgovori
0
Ogledi
101
  • Članek
Točno mesec dni po odprtju prvih 62 Digi info točk Ministrstvo za digitalno preobrazbo odpira...
Odgovori
0
Ogledi
222
  • Članek
Vsi, ki bi želeli pomagati prizadetim v poplavah, lahko odslej pomoč ponudijo s posebno...
Odgovori
0
Ogledi
438
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
231
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje zbirajo informacije o škodi, ki je kot posledica...
Odgovori
0
Ogledi
361
  • Članek
Safe.si povzema članek s spletne strani Mashable, ki je bil objavljen 13. 5. 2023: “Morda se ti...
Odgovori
0
Ogledi
419

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu