Program izpopolnjevanja:IZVAJANJE SPEC.-PEDAGOŠKE IN SOC.-PEDAGOŠKE POMOČI OTROKOM IN MLADOSTNIKOM..

Trenutno berete:
Program izpopolnjevanja:IZVAJANJE SPEC.-PEDAGOŠKE IN SOC.-PEDAGOŠKE POMOČI OTROKOM IN MLADOSTNIKOM..

Pridružen
6. dec 2013
Prispevki
20
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
Pozdravljeni.

Zanima me ali je v preteklosti kdo obiskoval program izpopolnjevanja na PEF LJ: IZVAJANJE SPECIALNO-PEDAGOŠKE IN SOCIALNO-PEDAGOŠKE POMOČI OTROKOM IN MLADOSTNIKOM S PRIMANJKLJAJI NA POSAMEZNIH PODROČJIH UČENJA TER S ČUSTVENIMI IN VEDENJSKIMI TEŽAVAMI (PPPU-ČVT)?

Če je kdo, ki je obiskoval ta program, bi imela zanj nekaj vprašanj...

Lep pozdrav
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni.

Zanima me ali je v preteklosti kdo obiskoval program izpopolnjevanja na PEF LJ: IZVAJANJE SPECIALNO-PEDAGOŠKE IN SOCIALNO-PEDAGOŠKE POMOČI OTROKOM IN MLADOSTNIKOM S PRIMANJKLJAJI NA POSAMEZNIH PODROČJIH UČENJA TER S ČUSTVENIMI IN VEDENJSKIMI TEŽAVAMI (PPPU-ČVT)?

Če je kdo, ki je obiskoval ta program, bi imela zanj nekaj vprašanj...

Lep pozdrav

Zdravo.

Jaz sedaj obiskujem.
 
Zdravo.

Jaz sedaj obiskujem.

Pozdravljeni.
Odločam se za vpis in me zanima cena. Našla sem predmetnik, cenik za prvo in drugostopenjski program ... ne najdem pa cene za dokvalifikacijo. Mi lahko kdo pomaga? Zanima me za za PeF v Ljubljani.
Vnaprej hvala za odgovor in lep dan.
Biba
 
Živijo,
jaz sem se vpisala letos. Prosila bi za vaše izkušnje glede programa in nadaljnje zaposlitve. Kakšen je urnik, itd?
Ali lahko z dokončanim modulom učimo DSP?
 
Pozdravljeni, tiste, ki obiskujete to dokvalifikacijo me zanima kako ste zadovoljne? Kakšen je urnik in kakšna je sploh cena? Lp
 
Pozdravljeni!

Tudi mene zanima kako je v praksi z urnikom na tem izobraževanju?
Če lahko karkoli pokomentirate, hvala. Lep pozdrav.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Program je namenjen otrokom in mladostnikom v starosti od 13 do 18 let, ki so zasvojeni z...
Odgovori
0
Ogledi
176
  • Članek
Strokovni svet Republike Slovenije za šport je na peti redni seji Sveta, ki je potekala 27. 10...
Odgovori
0
Ogledi
199
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Statističnega urada Republike Slovenije z dne...
Odgovori
0
Ogledi
263
  • Članek
Cene Štupar – CILJ vabi na brezplačni 100-urni program finančne pismenosti za odrasle. Program...
Odgovori
0
Ogledi
266
  • Članek
V Sloveniji se bo izvajal eden izmed štirih semestrov novega mednarodnega podiplomskega...
Odgovori
0
Ogledi
362
  • Članek
Evopska komisija je izbrala 159 projektov za financiranje v okviru programa Erasmus+ za krepitev...
Odgovori
0
Ogledi
440
  • Članek
Zveza prijateljev mladine Slovenije (ZPMS) je objavila tri nove razpise (Adin štipendijski...
Odgovori
0
Ogledi
366

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu