Priznano pripravništvo za prijavo na strokovni izpit

Trenutno berete:
Priznano pripravništvo za prijavo na strokovni izpit

Pozdravljena. Jaz sem uveljavljala. Delala sem nekaj preko faksa in so mi oni naredili pitrdilo. Vazno je da so ure gor napisane, od kdaj do kdaj si delala, kje, kaj, zig in podpis. To je to.

Drugi strokovni delavec si TI. Ti napises porocilo kaj si delala, kje, s kom.... Ena stran je dovolj. Cisto na kratko opises dejavnost.
Naslov: Procilo o..

Kadarkoli vidis, da pise drugi strokovni delavec...to si vedno ti misljen, ne kaksna druga oseba.
Pozdrav,
da malo obudim tole debato ... :)
A je kdo izmed vas že uveljavljal tistih 80 ur organizirane neposredne aktivnosti? Zanima me, kako tako potrdilo izgleda, da je zagotovo takšno, da velja.

V pravilniku piše: "Organizirana neposredna aktivnost z namenom vzgoje in izobraževanja se uveljavlja na podlagi dokazila organizatorja, iz katerega je razviden obseg aktivnosti, in poročila drugega strokovnega delavca o opravljeni aktivnosti."

Torej potrebujem dva dokumenta - enega od organizatorja, ki navede število opravljenih ur ter drugega od "drugega strokovnega delavca"?
Kdo je "drugi strokovni delavec"? Nekdo, ki je takrat delal z mano? Koordinator dela? Kdo? In kako naj tovrstno poročilo izgleda, kako obsežno mora biti?
Prav nič ne piše in me prav jezi.
@Stejša, od kod ti informacija, da naj bi si poročilo napisala sama? A si si ga? Pa ti je potem ta "drugi strokovni delavec" to poročilo le podpisal?

Hvala lepa za info.
Anja
Pozdravljena, zanima me kaj vse se lahko uveljavlja za teh 80 ur. Ravnatelj mi namrec ne zna pojasnit, na ministrstvu pa mi ni zelela dati konkretnih informacij. Trenutno sem na soli na usposabljanju preko zavoda za zaposlovanje, vendar se mi bodo vedno manjkale ure za pristop k strokovnem izpitu. Za pridobitev teh 80 ur pa mi je bilo receno samo to, da naj bo popoldanska aktivnost z namenom vzgoje in izobrazevanja. Zato ne vem katere aktivnosti naj vse napisem, da se mi bodo priznale te dodatne ure. Zelo bi bila vesela kakrsnega koli nasveta 😀
Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
523

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu