Priznanje ur za strokovni izpit

Trenutno berete:
Priznanje ur za strokovni izpit

Pridružen
14. feb 2017
Prispevki
2
Naziv
Profesor angleščine
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,
Sem profesorica tujega jezika brez strokovnega jezika. Opravljenih imam zelo mal ur v okviru svoje pedagoške prakse (dva tedna po nekaj ur). Sedaj se mi ponuja usposabljanje na delovnem mestu - Pomočnik vzgojitelja predšolskih otrok, ki bi trajalo tri mesece z možnostjo sklepa pogodbe za določen čas po pretečenem usposabljanju.

Gre za delovno mesto v zasebnem vrtcu, ki pa je vpisan v razvid po javnem program vrtcev. Uradno bi bila pomočnica vzgojitelja, a bi poleg tega otroke učila tudi tuj jezik, saj smo se tako dogovorili. Zanima me, če bi opravljene ure kot pomočnica vzgojitelja lahko uporabila za opravljanje strokovnega izpita kot učiteljica tujega jezika. Hvala, lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Z Zavoda RS za šolstvo obveščajo, da so se s torkom, 31. 10. 2023, ob 00.00, začele prijave na...
Odgovori
0
Ogledi
303
  • Članek
Državna tekmovalna komisija za tekmovanje s področja slovenščine nedavno objavila Skupna...
Odgovori
0
Ogledi
547
  • Članek
Na razstavišču Celjskega sejma je bil med 13. in 17. septembrom 2023 55. Mednarodni sejm obrti...
Odgovori
0
Ogledi
299
  • Članek
Znane so prednostne naloge za evropsko jezikovno priznanje za obdobje 2023-2024: Podpora novo...
Odgovori
0
Ogledi
413
  • Članek
Jožica Frigelj je postala učiteljica leta 2023. Pravi, da opravlja najlepši poklic na svetu...
Odgovori
0
Ogledi
255
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
682
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
445

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu