Priznane mednarodne konference

Trenutno berete:
Priznane mednarodne konference

Pridružen
9. jul 2015
Prispevki
24
Naziv
prof. fizike in tehnike
Zavod
ŠC Kranj
Področje
  1. Poklicne in strokovne šole
Pozdravljeni,

zanima me, na katerih mednarodnih konferencah se splača objaviti svoj prispevek, da ga na ministrstvu ne bodo zavrnili. Vemo, da se to dogaja. Ali mogoče obstaja kak seznam mednarodnih konferenc, ki so trenutno upoštevane?

Če veste vsaj za eno konferenco jo prosim napišite, navedite spletno stran in napišite ali je konferenca plačljiva ali ne.


LP Žiga
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kakšni pa so razlogi ministrstva za zavrnitev?
Nekatere konference so bile včasih priznane, nato pa so jih kar naenkrat nehali priznavat. Ne vem zakaj. Očitno gre za privat konference od katerih ministrstvo nima koristi. Zgolj špekuliram.
 
Verjetno priznavajo Sirikt ... Za kaj drugega pa ne vem - bom sporočila, ali so mi priznali tudi kako drugo konferenco, ko (po nekaj mesecih čakanja) dobim odgovor na vlogo.
 
Pozdravljeni, našel sem konferenco Mindfulness 2017. Ali mislite, da je ta konferenca upoštevana?
 
Pozdravljeni,

priznali mi niso nobene konference (za zdaj), vse pa je organizirala Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru. Predložiti moram (poleg potrdila o izvedbi) še točen program z uro izvedbe in prostorom.

Lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
196
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
186
  • Članek
CMEPIUS je v sodelovanju z Ministrstvom za vzgojo in izobraževanje podelil nacionalna priznanja...
Odgovori
0
Ogledi
153
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
220
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
144
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
189
  • Članek
Predsednik Državnega sveta Marko Lotrič se je na povabilo predsednice Društva katoliških...
Odgovori
0
Ogledi
280

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu