Prispevki v vrtcu/šoli

Trenutno berete:
Prispevki v vrtcu/šoli

Pridružen
30. sep 2012
Prispevki
50
Vpr. je v katere namene lahko vrtec/šola zbira sredstva..Odg:
Piše nekaj prispevkov gre za neobvezne vsebine in vsebine ki presegajo normative in standarde.
Nekaj prispevkov gre iz državnega proračuna za socialno ogrožene.

Zanima me katere vse so te neobvezne vsebine in te ki presegajo standarde npr; v vrtcih?
ker to včasih jih zanima če razumeš..
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

in še ali vrtec šola lahko izvaja pridobitno dejavnost? Odgovor mislim da je ne, razen prispevki se lahko zbirajo.

Še posebej vprašanje glede financiranja vrtcev:
Je pa še nekaj glede financiranja s strani lok. skupnosti- piše da občina ust. zagotavlja tudi sredstva za pokrivanje stroškov za dejavnosti, ki niso vštete v ceno programa. Zanima me katere dejavnosti so to??
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
177
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
46
  • Članek
V spletnem tečaju sem se naučila veliko novega, najbolj pa me je pritegnil kviz Kahoot. V osnovi...
Odgovori
0
Ogledi
164
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.065
  • Članek
Vabljeni, da v tednu umetnosti, med 22. in 28. majem 2023, skupaj z otroki/učenci/dijaki...
Odgovori
0
Ogledi
455
  • Članek
Poslanci so s 46 glasovi za in 24 glasovi proti sprejeli novelo Zakona o osnovni šoli. Ta...
Odgovori
0
Ogledi
63
  • Članek
V zbirki Ugotovitve poročila Eurydice je objavljen prevod glavnih ugotovitev poročila Eurydice...
Odgovori
0
Ogledi
63

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu