Pripravništvo v šoli ...da ali ne?

Trenutno berete:
Pripravništvo v šoli ...da ali ne?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
8. jul 2013
Prispevki
29
Zavod
/
Področje
  1. Osnovna šola
Živjo!

Tako kot vsi v tem roku, sem tudi sama dobila odobreno pripravništvo v OŠ. Toda sedaj sem malce v dilemi, kajti delam tudi tečaj za pomočnico vzgojiteljice, z dokončano šolo in razrednim poukom, pa se lahko naslednjič prijavim na pripravništvo v vrtcu. Sedaj sem v dilemi ali to pripravništvo opraviti ali ne, kajti strokovni izpit učiteljice ni enak strokovnemu izpitu vzgojiteljice. Problem pa je, ker mi vrtec bolj leži kot pa šola in sem se na ta razpis prijavila zato, ker sem misila, da v tem roku pripravništva sigurno ne bom dobila in tako dobila dodatno točko za naslednji razpis. Sedaj pa me je to vse skupaj presenetilo in resnično rabim kakšno mnenje, predlog ...Do sedaj sem tudi opravljala razna dela po vrcih preko študenta, sedaj pa bom morala s tem zaključiti, naslednje leto, po končanem pripravništvu, pa te priložnosti za delo preko študenta ne bom več imela, saj bom že stara 26 let. Sedaj imam torej priložnosti pridobivati izkušnje v vrtcu, potem tega ne bo več, zavedam pa se tudi, da bi potem imela strokovni izpit opravljen. Skratka eno proti drugem, odločitev pa nič prijetna.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
522
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.213
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje omogoča uporabo pripomočka KOBI v šoli za učenje in...
Odgovori
0
Ogledi
52
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
67
  • Članek
Poslanci so s 46 glasovi za in 24 glasovi proti sprejeli novelo Zakona o osnovni šoli. Ta...
Odgovori
0
Ogledi
75
  • Članek
V zbirki Ugotovitve poročila Eurydice je objavljen prevod glavnih ugotovitev poročila Eurydice...
Odgovori
0
Ogledi
81
  • Članek
Na eni od francoskih šol se je vnel spor med učitelji in starši, potem ko so se slednji...
Odgovori
0
Ogledi
166

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu