Pripravništvo v privat vrtcu

Trenutno berete:
Pripravništvo v privat vrtcu

Pridružen
9. mar 2016
Prispevki
2
Naziv
Pomočnica vzgojiteljice
Zavod
Vrtec
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni, zanima me ali je opravljanje pripravnistva omogocen tudi v privat vrtcu ali pride v postev le javni vrtec?

Hvala, lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Je obvezno, da na pogodbo delas sest mesecev ali lahko podaljsujejo mesecno toliko da opravis vse ure pripravnistva?

Hvala
 
pa še to me zanima.. Ali pripravništvo v montessori upoštervajo, kot pogoj za strokovni?
 
Pozdravljeni, zanima me ce je mogoce opravljati pripravnistvo v privat vrtcu brez razpisa za pripravnistvo in ali lahko to opravljam pri osebi, ki ima odprt sp za varstvo otrok na domu - po javno veljavnem programu?

Najlepsa hvala za odgovore.
 
Pozdravljeni
Zanima me nekaj glede pripravništva.
Letos sem končala srednjo šolo za pomočnico vzgojiteljice. Zdaj bi pa rada to delo opravljala in me zanima kako je zdaj glede pripravništva. Kam se moram to obrnit al moram to v kakšen vrtec it ali moram na ministrstvo?
Zelo bom vesela odgovorov in informacij
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
496
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.141
Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
177
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
46
  • Članek
V spletnem tečaju sem se naučila veliko novega, najbolj pa me je pritegnil kviz Kahoot. V osnovi...
Odgovori
0
Ogledi
164
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.063
  • Članek
Vabljeni, da v tednu umetnosti, med 22. in 28. majem 2023, skupaj z otroki/učenci/dijaki...
Odgovori
0
Ogledi
455

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu