Pripravništvo med študijem

Trenutno berete:
Pripravništvo med študijem

Pridružen
17. avg 2020
Prispevki
1
Pozdravljeni! Nikjer nisem zasledila podobne teme. Mi lahko kdo pove, ali je pripravništvo možno opravljati že med študijem? Sama sem trenutno zadnji letnik magisterija in bi se želela prijaviti na (morebitni) razpis za pripravništvo. Je to mogoče, glede na to, da imam še status študenta? Časovno bi mi namreč zneslo.
Hvala!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
522
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.213
  • Članek
V parlamentu so 21. februarja potrdili obvezni pouk tujega jezika v prvih razredih osnovnih šol...
Odgovori
0
Ogledi
70
  • Članek
Objavljeni so rezultati razpisa za sofinanciranje znanstveno-tehnološkega sodelovanja med...
Odgovori
0
Ogledi
253
  • Članek
Na eni od francoskih šol se je vnel spor med učitelji in starši, potem ko so se slednji...
Odgovori
0
Ogledi
166
  • Članek
Pri delu z dijaki že nekaj let uporablja umetno inteligenco, hkrati pa opozarja na izginjajoče...
Odgovori
0
Ogledi
142
  • Članek
Zaposlovanje tistih, ki še nimajo strokovnega izpita, pa iskanje študentov in upokojenih...
Odgovori
0
Ogledi
327

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu