Pripravništvo - dvopredmetni študij

Trenutno berete:
Pripravništvo - dvopredmetni študij

Pridružen
3. mar 2014
Prispevki
24
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,

ker sem študirala na dvopredmetnem študiju (smer slovenski jezik in sociologija) me zanima, na kateri smeri si poiščem mentorja na šoli. Je možno, da si poiščem dva mentorja in opravljam oboje? Ali je vseeno? Imate mogoče izkušnje s tem?

Najlepša hvala za odgovore!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz poučujem kombinacijo matematike in računalništva. Moja mentorica ima kombinacijo matematiko in fiziko. Za računalništvo občasno izkoristim računalničarja. Ampak je res redko, žal.
 
Za vse tiste, ki se znajdete v isti zagati kot sem se sama, vam sporočam, da sem dobila odgovor od ga. Valerije Jenko, ki mi je povedala, da je vseeno na kateri smeri opravljate pripravništvo, mentorja vam določi ravnatelj šole.

Upam, da ta informacije pride še komu prav!

Lep sončen pozdrav ;)
 
@mooojchy, se pravi kaj, potemtakem ne morem delat pripravništva za matematiko in za računalništvo, al kaj?

no sej itak če že, bi ga za računalništvo, se mi zdi precej bolj zanimivo kot poučevanje matematike ... :D
 
Če boš delal računalništvo, boš moral narediti nekaj drugega za strokovni izpit. Pozanimaj se v zakonodaji za strokovni izpit...
 
@mooojchy, se bom ... ampak, najprej vse lepo po vrsti: diploma do konca (v 1 mesecu), šola, pripravništvo in potem strokovni izpit ... edino, zakaj bi se računalništvo smatralo kot drugačen predmet kot ostali? :D
 
Ker si ubistvu serviser še hkrati...zato se jaz ne prijavljam na take razpise, ker mi res ne diši...pa za vse te izkoristijo, ker si itak frej...sem slišala na razgovoru to in sem si mislila svoje.
 
@mooojchy, hehe, aja, zanimivo ... bomo videli kako bo. najprej moram diplomirat, šele potem bom razmišljal za naprej ... če bom šel že delat pripravništvo, ga bom za računalništvo. ampak na tisti šoli, kjer bi si jst želel delat pripravništvo, v bistvu že imajo sistemko, ki jim hodi. tako da, potem pač predvidevam, da bi meni najbrž dali pedagoške ure (rač v 4., 5., 6., UBE, ROM in MME) ...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
501
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.143
  • Članek
Republika Slovenija je v letu 2022 formalizirala sodelovanje s College of Europe s podpisom...
Odgovori
0
Ogledi
121
  • Članek
Objavljeni so podatki o prvem prijavnem roku za vpis v prvi letnik na dodiplomski in enoviti...
Odgovori
0
Ogledi
605

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu