Pripravništvo - dvopredmetni študij

Trenutno berete:
Pripravništvo - dvopredmetni študij

Pridružen
26. mar 2013
Prispevki
1
Pozdravljeni,

zaključujem dvopredmetni UNI program pedagogika in zgodovina, iz obojega sem delala dve ločeni diplomi, moj naziv bo prof. zgodovine in pedagogike. Zanima me sledeče: ali je vseno iz katerega področja delam pripravništvo oz. kolikor vem, ne rabim iz obeh smeri. Sama se zanimam za pripraništvo pri pedagogiki.

Hvala za vsako informacijo.

Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Pripravništvo - dvopredmetni študij

Pozdravljena!

Ni vseeno, iz katerega področja delaš pripravništvo, saj te to usposablja za opravljanje nekega poklica. Kolikor mi je znano, ga lahko opravljaš samo na enem področju; torej se moraš odločiti, ali ga boš opravljala kot pedagoginja (svetovalna delavka) ali kot prof. zgodovine. Predvsem si skrbno izberi šolo, na kateri ga boš opravljala.

Vse dobro!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
496
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.141
  • Članek
Republika Slovenija je v letu 2022 formalizirala sodelovanje s College of Europe s podpisom...
Odgovori
0
Ogledi
121
  • Članek
Objavljeni so podatki o prvem prijavnem roku za vpis v prvi letnik na dodiplomski in enoviti...
Odgovori
0
Ogledi
604

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu