Pripravniški dnevnik

Trenutno berete:
Pripravniški dnevnik

Pridružen
26. nov 2011
Prispevki
16
Končala sem volontersko pripravnišvo in sedaj moram oddati svoj dnevnik. Zanima me, če mora le-ta vsebovati še kaj poleg mojega dejanskega dnevnika (npr. kakšno mnenje mentorja, dnevne priprave itd.). Hvala za vsak namig.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Pripravniški dnevnik

Ne. Samo podatke o dejavnostih in dnevih izvajanja. Npr. ta in ta dan, to ur nastop, potem hospitacije, konference, ...

lp
 
Odg: Pripravniški dnevnik

A je kje kakšna oblika... Oziroma, koliko strani mora vsebovati?
 
Odg: Pripravniški dnevnik

Ni nikjer predpisane oblike. Jaz sem si za vsak dan naredila tabelo in potem notri vnašala podatke (šolska ura oz. čas, razred, oblika dela, vsebina) in pa tabelo za ostale reči. Število strani verjetno ni predpisano; imaš pač toliko strani, kolikor ti nanese.
 
Odg: Pripravniški dnevnik

Živijo. Jaz trenutno opravljam volontersko pripravništvo in me zanima, če moram na koncu leta tudi jaz oddati kakšen dnevnik pripravništva. O tem nisem namreč nikjer nič zasledila. Hvala. Lp
 
Odg: Pripravniški dnevnik

Uporabnik TanjaA je napisal:
Živijo. Jaz trenutno opravljam volontersko pripravništvo in me zanima, če moram na koncu leta tudi jaz oddati kakšen dnevnik pripravništva. O tem nisem namreč nikjer nič zasledila. Hvala. Lp

Zdravo! Tudi sama sem pred pol leta končala volontersko pripravništvo za prof. RP in mi ni bilo potrebno oddati nobenega dnevnika. Pisala sem si ga zgolj za lastno evidenco,pa še to samo prve 3m,potem pa samo še,če je bilo res kaj pomembnega,zanimivega za zapisat. Tudi za prijavo na strok.izpit ga ne potrebuješ. Upam,da sem ti kaj pomagala,sicer pa se za bolj podrobne informacije pozanimaj še pri mentorju.
Srečno,l.p.
 
Odg: Pripravniški dnevnik

Mene pa zanima, če sem prav razumela... Torej ni treba ob koncu pripravništva pošiljat nobenih dnevnih priprav na ministrstvo? Komu ali če sploh je treba potem poslat dnevne priprave nastopov? Kaj pa potem potrebujem za prijavo na strokovni izpit?
Hvala lepa!
 
Odg: Pripravniški dnevnik

Uporabnik ninica23 je napisal:
Uporabnik TanjaA je napisal:
Živijo. Jaz trenutno opravljam volontersko pripravništvo in me zanima, če moram na koncu leta tudi jaz oddati kakšen dnevnik pripravništva. O tem nisem namreč nikjer nič zasledila. Hvala. Lp

Zdravo! Tudi sama sem pred pol leta končala volontersko pripravništvo za prof. RP in mi ni bilo potrebno oddati nobenega dnevnika. Pisala sem si ga zgolj za lastno evidenco,pa še to samo prve 3m,potem pa samo še,če je bilo res kaj pomembnega,zanimivega za zapisat. Tudi za prijavo na strok.izpit ga ne potrebuješ. Upam,da sem ti kaj pomagala,sicer pa se za bolj podrobne informacije pozanimaj še pri mentorju.
Srečno,l.p.

Hvala! Sem se že ustrašila, da sem kakšno pomembno stvar spregledala :D
 
Odg: Pripravniški dnevnik

Uporabnik tincamarinca je napisal:
Mene pa zanima, če sem prav razumela... Torej ni treba ob koncu pripravništva pošiljat nobenih dnevnih priprav na ministrstvo? Komu ali če sploh je treba potem poslat dnevne priprave nastopov? Kaj pa potem potrebujem za prijavo na strokovni izpit?
Hvala lepa!

Za prijavo na strokovni izpit moraš na ministrstvo poslat priprave tistih 5 nastopov, ki si jih imela pred ravnateljem/ravnateljico oz. pred nekom iz šole :)
 
Ali je letos tudi potrebno pisat dnevnik? Kaj sploh je treba pisat? Samo svoje ure ali tud ure mentorja? Tudi kakšne analize mogoče?
 
Jaz si zapisujem, kaj jaz delam. Naredila sem si tabelo za vsak mesec in si po dnevih vpisujem, kaj delam. Npr. toliko hospitacij, nastope, če kje kaj pomagam, nadomeščam, imam spremstvo...za nastope dam povezavo na pripravo in napišem kratko in jedrnato analizo. Predvsem je to za mojo evidenco.
 
Jaz sem ob prihodu na šolo dobila dnevnik (ki izgleda kot tisti stari dnevnik oz redovalnica v paprinati obliki) - na vsaki strani je tabela za en teden, kamor vpisujem kaj delam - hospitacije, suplence, nastopi, pogovori z mentorjem, priprava učnih ur...ne pišem analiz (to si posebaj v svoj zvezek), ampak samo temo učne ure, kateri profesor je vodil uro in v katerem razredu. Dnevnik na koncu pripravništva ostane na gimnaziji - rekli so mi tudi, da kot dokaz v primeru inšpekcije.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu