Priprave za vrtec

Trenutno berete:
Priprave za vrtec

Pridružen
1. feb 2012
Prispevki
8
Prosim, če mi lahko kdo svetuje kako morajo biti napisane priprave ( za vrtec- oz. za nastope, ki jih opravimo v vrtcu). Pod to, kako morajo biti napisane, mislim sam izgled ( po alinejah, v besedilu ali kako), da nebi slučajno kaj komplicirali gor na strokovnem izpitu glede priprav.

Dobrodošli tudi primeri :)

Hvala že v naprej vsem.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

ej ti pošljem po meilu napiši mi ga,,glihkar je 3 nastop za mano...lahko me kontaktiraš po fb na isti vzdevek
 
Uporabnik matejaleljak je napisal:
ej ti pošljem po meilu napiši mi ga,,glihkar je 3 nastop za mano...lahko me kontaktiraš po fb na isti vzdevek

Če ste pripravljeni, lahko delite pripravo na našem forumu in tako pomagate ogromno uporabnikom. Seveda prej pobrišete svoje podatke (če želite) in objavite takšno "nevtralno" obliko priprave.
 
Uporabnik matejaleljak je napisal:
ej ti pošljem po meilu napiši mi ga,,glihkar je 3 nastop za mano...lahko me kontaktiraš po fb na isti vzdevek


sem ti poslala moj mail-si dobila????????????????
 
Odg: Priprave za vrtec

Povejte kako in kam jaz svoje priprave z veseljem delim!
 
Pozdravljeni,

zgornji link žal ne deluje :( kje lahko dobim kakšno pripravo za strokovni izpit? Zanima me, če za te priprave obstaja kakšen obrazec po katerem naj bi bile napisane. Polege tega me zanima še, kje naj dobi moja mentorica kakšna navodila, kako naj ravna z mano ;) že vnaprej najlepša hvala za odgovor.
 
Zgornje povezave so usmerjene na "stari" forum, ki je arhiviran (pisali ste tudi v temo, kjer je zadnji prispevek bil poslan pred letom in pol). Vso gradivo iz starega foruma pa je bilo preneseno na zdajšnjo programsko opremo.

Gradivo za strokovni izpit in učne priprave lahko najdete na tej povezavi: Gradivo | Forum Mladi učitelj

Preverite tudi to temo: Vodič - Gradivo - vse o nalaganju, prenosu, upravljanju, nastavitvah | Forum Mladi učitelj

Obrazec za priprave ne obstaja, lahko pa si prenesete nekaj vzorno urejenih priprav, ki so naložene na našem forumu.

Mentor lahko obrazec za vodenje nastopov dobi v prilogi tega pravilnika: Pravilnik o strokovnem izpitu strokovnih delavcev na področju vzgoje in izobraževanja | Forum Mladi učitelj

Uporabite tudi iskalnik na forumu. Objavljenih je že ogromno koristnih informacij.
 
Pozdravljeni.

Lektorirala sem priprave za VI delo vzgojiteljev in učiteljev, zato vam obrazec (brez vnešenega besedila) lahko pošljem. Če ga želite, mi pošiljite svoj e-poštni naslov na zasebna sporočila.
 
Pozdravljeni.

Najbolje, da mi na zasebno sporočilo sporočite svoj e-naslov, pa vam jih pošljem.
Prav?
 
pozdravljena

ali tudi lektorirate oz.pregledate pripravo, če je ok... če lahko prosim vaš e-naslov.
hvala
 
žal sem bila odsotna (zdravstvene težave hčerke). Ta čas sem priprave že oddala in dobila že datum za zagovor.

Ali vam lahko kljub temu pošljem priprave, da pregledate če je kakšna napaka?
Kako pa vam lahko pošljem na zasebno sporočilo?

Zanima me še, kaj konkretno je potrebno odgovoriti na vprašanje:

GLASOVNE PRVINE SLOVENSKEGA JEZIKA

Veliko težav imam tudi z znanjem male in velike začetnice - znate razložiti na kratko oz. verajamem da znate razložiti razumno?

hvala
 
Živijo, ima mogoče kdo pripravo na temo obdojke za področje jezika, matematike ali umetnosti? Hvala
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. Je pripravljen kdo deliti dnevne priprave za laboranta v OŠ? Hvala, Mateja
Odgovori
0
Ogledi
1.604
Pozdravljeni, bi bil kdo pripravljen deliti, kako morajo biti napisane priprave pri posameznih...
Odgovori
1
Ogledi
1.108
  • Članek
Sviz zbira podpise proti združitvi ljubljanskih vrtcev. Opozarjajo, da je Barbara Novinec, ki je...
Odgovori
0
Ogledi
78

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu