Priprave za angleščino - v katerem jeziku?

Trenutno berete:
Priprave za angleščino - v katerem jeziku?

Pridružen
27. nov 2015
Prispevki
4
Naziv
Prof. razrednega pouka
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!

Nastope opravljam pri TJA (samo ta predmet tudi poučujem) - ali torej učne priprave v angleščini ne pridejo v poštev? Na faksu smo jih pisali v angleščini in tako sem nadaljevala, ko sem dobila službo.

Hvala za odgovor!

Urška
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni!

Nastope opravljam pri TJA (samo ta predmet tudi poučujem) - ali torej učne priprave v angleščini ne pridejo v poštev? Na faksu smo jih pisali v angleščini in tako sem nadaljevala, ko sem dobila službo.

Hvala za odgovor!

Urška
Pozdravljeni,

menim, da morajo biti napisane v slovenščini. Za vsak slučaj vprašajte na MIZŠ.

Lp
 
Pozdravljeni!

Nastope opravljam pri TJA (samo ta predmet tudi poučujem) - ali torej učne priprave v angleščini ne pridejo v poštev? Na faksu smo jih pisali v angleščini in tako sem nadaljevala, ko sem dobila službo.

Hvala za odgovor!

Urška
Pozdravljena. Tudi jaz sem anglistka, in sem delala lani nastope za strokovca. Priprave se pišejo v slovenščini....razen seveda imen enot in tem v učbeniku,to sem pustila v izvirni obliki. Priprave sem potem dala v pregled lektorici, in očitno je bilo vse kul, saj me na izpitu nič niso spraševali iz priprav.
 
Dober dan, bi lahko prosila za primer, kako izgleda takšna priprava v slovenščini? Jaz imam nemščino in včasih kar ne vem, kako naj pišem, da ne bo vse skupaj čudna dvojezična mešanica. Najlepša hvala!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. Je pripravljen kdo deliti dnevne priprave za laboranta v OŠ? Hvala, Mateja
Odgovori
0
Ogledi
1.607
Pozdravljeni, bi bil kdo pripravljen deliti, kako morajo biti napisane priprave pri posameznih...
Odgovori
1
Ogledi
1.110

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu